Aktualności

Piknik familijny na rokiciu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

więcej

Rok szkolny 2022/23

Czas wakacji już zupełnie za nami, nawet pogoda zwiastuje przejście do kolejnego etapu. Mamy ogromną nadzieję, że letnie dni naładowały wasze baterie i rozpoczęliście wrzesień pełni energii do realizacji nowych planów i rozwijania umiejętności. Wrzesień to doskonały czas determinacji i rozpoczęcia rozwijających aktywności. Jeśli szukacie miejsca, aby doskonalić swoje pasje, miło spędzić popołudniowy czas to zapraszamy do zapoznania z naszą aktualną ofertą. Znajdziecie w niej szereg zajęć dla dzieci oraz seniorów. Zajęcia plastyczne, muzyczne, wokalne, taneczne, ruchowe, języki oraz fotografię. Prężnie działa również nasze Miasteczko Ruchu Drogowego Motodrom i zaprasza wszystkich zainteresowanych uzyskaniem karty rowerowej na zajęcia teoretyczne i praktyczne z wychowania komunikacyjnego.

Wszelkie informacje odnośnie nowych grup i godzin odbywania się zajęć, uzyskają Państwo w sekretariacie placówki pod telefonem (42)684-24-87
Naszym stałym uczestnikom, którzy są z nami od lat życzymy w tym roku szkolnym determinacji, pokonywania własnych słabości i wytrwałości w dążeniu do sukcesów.

więcej

Program zajęć w czasie półkolonii organizowanych przez Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2 - lato 2022

 

 

więcej