Aktualności

Wojewódzki Interdyscyplinarny Konkurs Pieśni i Piosenek Patriotycznych „Na Biało-Czerwoną Nutę”

 

Mamy przyjemność zaprosić kolejny raz na Wojewódzki Interdyscyplinarny Konkurs Pieśni i Piosenek Patriotycznych „Na Biało-Czerwoną Nutę”, który wyjątkowo w tym roku zostanie zrealizowany w formule on-line

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem w zakładce ,,Konkursy" lub po kliknięciu w ,,więcej"

 

więcej

W naszym Studio Piosenki prowadzonym przez Izę Sulimę młodzi wokaliści cyklicznie ćwiczą na naszej dużej scenie. Stawiamy przede wszystkim na oswajanie młodzieży z występami, pokonywanie tremy, pracę z mikrofonem i realizatorem dźwięku, a także ćwiczymy ruch sceniczny. Rozwijamy wszystkie składowe potrzebne do przyjemnego w odbiorze występu, aby nie tylko głos był przygotowany, ale także i umysł na wszelkie wyzwania przed jakim staje wokalista w dniu występu. Zapraszamy do obejrzenia nagrania wideo wykonanego właśnie w trakcie cyklu prób.

więcej

Koncert z okazji dnia Babci i Dziadka

Aby docenić pozytywny wpływ Babci i Dziadka, w Waszym wyjątkowym dniu, pragniemy zaprezentować koncert naszych młodych talentów, przygotowany specjalnie z myślą o Was 

W trakcie codziennej bieganiny czasem zapominamy o prostych gestach wdzięczności. Dni takie jak ten przypominają nam o tym, że mamy za co dziękować drugiemu człowiekowi. Czy niedzielne pogaduchy u babci, pocieszający uścisk dziadka nie są bezcenne?  Mądrość i doświadczenie starszych, prowadzi młodych i tych średnich przez różne życiowe wyboje jak drogowskazy na drodze. Dzisiejszym koncertem chcemy pokazać, że nie jesteście nam obojętni, a Wasza obecność czyni nasz świat o wiele bardziej wartościowym.

Zapraszamy do obejrzenia pokazów tanecznych i wokalnych, które mamy nadzieję wywołają uśmiech, wzruszenie i radość na Waszych twarzach.

więcej