Aktualności

Rok szkolny 2021/22

Czas wakacji już zupełnie za nami, nawet pogoda zwiastuje przejście do kolejnego etapu. Mamy ogromna nadzieje, że letnie dni naładowały wasze baterie i rozpoczęliście wrzesień pełni energii do realizacji nowych planów i rozwijania umiejętności. Wrzesień to doskonały czas determinacji i rozpoczęcia rozwijających aktywności. Jeśli szukacie miejsca, aby doskonalić swoje pasje, miło spędzić popołudniowy czas to zapraszamy do zapoznania z nasza aktualną ofertą. Znajdziecie w niej szereg zajęć dla dzieci oraz seniorów. Zajęcia plastyczne, muzyczne, wokalne, taneczne, ruchowe, języki oraz fotografię. Prężnie działa również nasze Miasteczko Ruchu Drogowego Motodrom i zaprasza wszystkich zainteresowanych uzyskaniem karty rowerowej na zajęcia  teoretyczne i praktyczne z wychowania komunikacyjnego.

Wszelkie informacje odnośnie nowych grup i godzin odbywania się zajęć, uzyskają Państwo w sekretariacie placówki pod telefonem (42)684-24-87
Naszym stałym uczestnikom, którzy są z nami od lat życzymy w tym roku szkolnym determinacji, pokonywania własnych słabości i wytrwałości w dążeniu do sukcesów.

więcej

Zapisy na zajęcia filmowe/fotograficzne

Start: Wrzesień/Październik 2021

Zajęcia Filmowe
Treatment / Scenariusz / Scenopis
Teoria dramaturgii filmowej
Plany filmowe, opowiadanie obrazem
Wspólna realizacja etiudy filmowej
i wiele więcej

Zajęcia Fotograficzne

Przesłona / czułość / czas naświetlania
Zasady poprawnego kadrowania
Zadania fotograficzne
Przygotowywanie zgłoszeń konkursowych
i wiele więcej

Zgłoszenia przyjmowane są w sekretariacie CZP nr 2, ul. Sopocka 3/5
lub zdalnie 42 684 24 87 / 42 636 01 85 / kontakt@czp2.elodz.edu.pl

więcej

Podsumowanie wakacji w CZP nr 2

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z półkolonii w Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2

więcej