Aktualności

Drodzy Łodzianie

Najstarsze w Łodzi Miasteczko Ruchu Drogowego mieszczące się przy ulicy Parkowej 1, zwraca się z ogromna prośbą do wszystkich mieszkańców Łodzi o poparcie w tegorocznej IX Łódzkiej Edycji Budżetu Obywatelskiego projektu L174 Ponadosiedlowe -Remont Miasteczka Ruchu Drogowego.

Miasteczko jako jedyne w Łodzi zatrudnia wykwalifikowaną kadrę nauczycieli, którzy przygotowują dzieci i młodzież naszego miasta do bezpiecznego i Świadomego uczestnictwa w ruchu drogowym. Zajęcia prowadzone są już z dziećmi w wieku przedszkolnym (zajęcia nauczająco-rekreacyjne „Chodzimy na 6-tkę").
Uczniów klas I -IV zapraszamy na zajęcia ,Bezpieczna droga do szkoły", a z uczniami klas V -VIII prowadzimy całoroczne zajęcia przygotowujce do zdobycia pierwszego w ich życiu prawa jazdy - KARTY ROWEROWEJ.

           W ramach wszystkich spotkań część zajęć realizowana jest w nowo wybudowanym budynku, a część poza nim na placu manewrowym. Niestety plac nigdy nie był remontowany, uliczki po których jeżdżą dzieci na rowerach i hulajnogach są w bardzo złym stanie i wymagają generalnego remontu. 

            Każdego roku w zajęciach tych uczestniczy przeszło 2500 dzieci i młodzieży z łódzkich szkół. Na terenie miasteczka organizowane są również półkolonie letnie i zimowe dla wszystkich chętnych.

          Prosimy wszystkich, którym zależy na bezpieczeństwie łódzkich dzieci i młodzieży, o oddanie swojego głosu na nasz projekt.
Glosowanie odbywa się w dniach 1 -15 października ( papierowa karta do pobrania na stronie Urzędu Miasta Łodzi www.Iodz.pl/bo oraz lodz.pl/decydujemy jak również w punktach do glosowania), od 1 -29 października (elektronicznie - karty interaktywne dostępne w aplikacji na stronie www.Iodz.pl/bo).

Zapraszamy w październiku 2021 w każdy piątek o godz. 18.00 do Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2 na projekcje następujących filmów:

więcej

Rok szkolny 2021/22

Czas wakacji już zupełnie za nami, nawet pogoda zwiastuje przejście do kolejnego etapu. Mamy ogromną nadzieję, że letnie dni naładowały wasze baterie i rozpoczęliście wrzesień pełni energii do realizacji nowych planów i rozwijania umiejętności. Wrzesień to doskonały czas determinacji i rozpoczęcia rozwijających aktywności. Jeśli szukacie miejsca, aby doskonalić swoje pasje, miło spędzić popołudniowy czas to zapraszamy do zapoznania z naszą aktualną ofertą. Znajdziecie w niej szereg zajęć dla dzieci oraz seniorów. Zajęcia plastyczne, muzyczne, wokalne, taneczne, ruchowe, języki oraz fotografię. Prężnie działa również nasze Miasteczko Ruchu Drogowego Motodrom i zaprasza wszystkich zainteresowanych uzyskaniem karty rowerowej na zajęcia teoretyczne i praktyczne z wychowania komunikacyjnego.

Wszelkie informacje odnośnie nowych grup i godzin odbywania się zajęć, uzyskają Państwo w sekretariacie placówki pod telefonem (42)684-24-87
Naszym stałym uczestnikom, którzy są z nami od lat życzymy w tym roku szkolnym determinacji, pokonywania własnych słabości i wytrwałości w dążeniu do sukcesów.

więcej

Zapisy na zajęcia filmowe/fotograficzne

Start: Wrzesień/Październik 2021

Zajęcia Filmowe
Treatment / Scenariusz / Scenopis
Teoria dramaturgii filmowej
Plany filmowe, opowiadanie obrazem
Wspólna realizacja etiudy filmowej
i wiele więcej

Zajęcia Fotograficzne

Przesłona / czułość / czas naświetlania
Zasady poprawnego kadrowania
Zadania fotograficzne
Przygotowywanie zgłoszeń konkursowych
i wiele więcej

Zgłoszenia przyjmowane są w sekretariacie CZP nr 2, ul. Sopocka 3/5
lub zdalnie 42 684 24 87 / 42 636 01 85 / kontakt@czp2.elodz.edu.pl

więcej

Podsumowanie wakacji w CZP nr 2

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z półkolonii w Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2

więcej

Relacja z półkolonii letnich 2021

Jak co roku Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2 w okresie letnim wychodzi naprzeciw potrzebom najmłodszych i aktywnie organizuje czas w trakcie półkolonii letnich. Dzieci oprócz czasu spędzanego na świeżym powietrzu na specjalnie przygotowanym dla nich placu zabaw w obrębie naszego terenu, mają również możliwość brać udział w warsztatach z budowania i programowania robotów, tworzenia własnoręcznych przypinek, zajęciach sportowych w centrum trampolin Jump Planet, treningu unihokeja z profesjonalnym trenerem, nie ma również wakacji bez wyjść do kina i konkursów plastycznych z nagrodami i oczywiście nieocenionego nawiązywania nowych przyjaźni i znajomości. Pierwszy turnus już za nami, drugi w trakcie, kolejne w najbliższym czasie. Tymczasem zapraszamy na fotorelację, jeśli chcecie zobaczyć jakie atrakcje na was czekają.

więcej

Wokalna pocztówka od studia piosenki

Po mimo iż ubiegły rok wymusił na młodych artystach wytrwałość w oczekiwaniu na wydarzenia sceniczne, to jednak uczestnicy studia piosenki prowadzonego przez Panią Izabellę Sulimę starali się stawać na deskach naszej sceny i przekazywać z największą pasją swoje emocje do kamery i mimo braku widowni to były nie tylko dla nich próby wokalne, ale też praca w nowych zaskakujących warunkach, które również były znakomitą lekcją.  Młodzi wokaliści zaprezentowali dla nas utwory przygotowywane na dzień mamy, jako formę najszczerszych życzeń i podziękowań dla najważniejszej postaci jaką jest mama w ich życiu. Chociaż uroczystość ostatecznie nie mogła się odbyć, zarejestrowaliśmy wszelkie ich wysiłki i postępy. Mamy ogromna nadzieję, że na ekranach waszych odbiorników poczujecie te wspaniałe wibrujące emocje i radość, która im towarzyszyła. A w następnym roku spotkamy się już na żywo, aby oklaskiwać ich gorącymi brawami.

więcej

Z przyjemnością informujemy, że jury Wojewódzkiego Interdyscyplinarnego Konkursu Pieśni i Piosenek Patriotycznych „Na Biało-Czerwoną Nutę”, po przesłuchaniu 19 wykonawców, przyznało następujące nagrody:

nagrodę Grand Prix otrzymała Nadia Tomczak z Ośrodka Kultury i Rekreacji w Strykowie; opiekun: Pan Arkadiusz Mirowski;

I miejsce – Maria Pluta z Zespołu Szkół w Sadkowicach; opiekun: Pani Beata Pakuła;
II miejsce – Zofia Legierska z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim; opiekun: Pan Marcin Saktura;
III miejsce ex aequo –
Liwia Adamowicz z Zespołu Szkół w Sadkowicach; opiekun: Pani Beata Pakuła;
Zofia Krawczyk ze Szkoły Podstawowej w Woli Zaradzyńskiej; opiekun: Pani Katarzyna Hawryluk.

Ponadto jury przyznało pięć wyróżnień:
*Zuzanna Kowalczyk – Zespół Szkół w Sadkowicach; opiekun: Pani Beata Pakuła
*Michał Olszak – Centrum Zajęć Pozaszkolnych Nr 2 w Łodzi; opiekun: Pani Izabella Sulima
*Wiktor Sękalski – Szkoła Podstawowa Nr 142 w Łodzi; opiekun: Pani Liliana Ciszewska
*Patrycja Lamparska – Szkoła Podstawowa Nr 142 w Łodzi; opiekun: Pani Liliana Ciszewska
*Karolina Siwińska – Centrum Zajęć Pozaszkolnych Nr 2 w Łodzi; opiekun: Pani Izabella Sulima 

Wszystkim laureatom i finalistom serdecznie gratulujemy!

Wkrótce będziemy kontaktować się telefonicznie z opiekunami osób nagrodzonych w celu ustalenia sposobu i terminu odbioru nagród i dyplomów.

więcej

Wojewódzki Interdyscyplinarny Konkurs Pieśni i Piosenek Patriotycznych „Na Biało-Czerwoną Nutę”

 

Mamy przyjemność zaprosić kolejny raz na Wojewódzki Interdyscyplinarny Konkurs Pieśni i Piosenek Patriotycznych „Na Biało-Czerwoną Nutę”, 

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem w zakładce ,,Konkursy" lub po kliknięciu w ,,więcej"

 

więcej

W naszym Studio Piosenki prowadzonym przez Izę Sulimę młodzi wokaliści cyklicznie ćwiczą na naszej dużej scenie. Stawiamy przede wszystkim na oswajanie młodzieży z występami, pokonywanie tremy, pracę z mikrofonem i realizatorem dźwięku, a także ćwiczymy ruch sceniczny. Rozwijamy wszystkie składowe potrzebne do przyjemnego w odbiorze występu, aby nie tylko głos był przygotowany, ale także i umysł na wszelkie wyzwania przed jakim staje wokalista w dniu występu. Zapraszamy do obejrzenia nagrania wideo wykonanego właśnie w trakcie cyklu prób.

więcej

Koncert z okazji dnia Babci i Dziadka

Aby docenić pozytywny wpływ Babci i Dziadka, w Waszym wyjątkowym dniu, pragniemy zaprezentować koncert naszych młodych talentów, przygotowany specjalnie z myślą o Was 

W trakcie codziennej bieganiny czasem zapominamy o prostych gestach wdzięczności. Dni takie jak ten przypominają nam o tym, że mamy za co dziękować drugiemu człowiekowi. Czy niedzielne pogaduchy u babci, pocieszający uścisk dziadka nie są bezcenne?  Mądrość i doświadczenie starszych, prowadzi młodych i tych średnich przez różne życiowe wyboje jak drogowskazy na drodze. Dzisiejszym koncertem chcemy pokazać, że nie jesteście nam obojętni, a Wasza obecność czyni nasz świat o wiele bardziej wartościowym.

Zapraszamy do obejrzenia pokazów tanecznych i wokalnych, które mamy nadzieję wywołają uśmiech, wzruszenie i radość na Waszych twarzach.

więcej

Życzenia noworoczne

Końcówka roku to czas podsumowania i refleksji. Również nam nie brakuje wniosków, które przyniósł ten trudny rok. Przeciwności losu dały nam moc aby zdobywać nowe umiejętności i docierać do naszych uczniów na nowe sposoby. Pragniemy życzyć wszystkim naszym wychowankom oraz pracownikom wspaniałego wejścia w nowy rok, motywacji do pokonywania przeszkód i osiągania celów, a także aby  zapał do pracy nigdy nie gasł i procentował samymi sukcesami. 

                  Przesyłamy Wam śpiewający noworoczny prezent przygotowany przez nasze Studio Piosenki. Zapraszamy do oglądania.

więcej

Wesołych Świąt!

               Ostatnie miesiące przynosiły wszystkim wiele niepokoju i niepewności. W ten świąteczny czas pragniemy, aby trudne emocje zostały zapomniane, a w sercach zagościł pokój i zadowolenie ze wspólnych chwil z bliskimi. Składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, ciepła rodzinnego, wewnętrznej radości, zadowolenia z każdej chwili i odpoczynku, wszystkim naszym wychowankom, nauczycielom, instruktorom, pracownikom obsługi, pracownikom Wydziału Edukacji, Urzędu Miasta oraz wszystkich organizacji, które stale nas wspierają.
Niech te świeta Bożego Narodzenia przyniosą wam ukojenie i wewnętrzne wyciszenie, o które tak trudno na co dzień.
Aby już dziś wprowadzić Was w tę wyjątkową atmosferę przesyłamy Wam bożonarodzeniowy prezent video od Azja Dance. Zapraszamy do oglądania.

więcej

Półkolonie zimowe 2021

Zasady zapisów na półkolonie zimowe 2021

            W związku z ograniczeniem wyjazdów w okresie ferii zimowych Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2  zaprasza dzieci klas I-IV, zamieszkałe na terenie Łodzi do udziału w półkoloniach zimowych, w terminie 4-15 stycznia 2021r.

Zajęcia będą prowadzone stacjonarnie w dwóch grupach 12 osobowych w budynku CZP2 przy ulicy Sopockiej 3/5  oraz w budynku Motodromu przy ulicy Parkowej 1 w godzinach  7,00-17,00.

Ze wzglądu na ograniczenia związane z epidemią po wyczerpaniu limitu istnieje możliwość zapisania dziecka na listę rezerwową. Osoby z listy rezerwowej informowane będą o wolnym miejscu na półkoloniach telefonicznie... (więcej w rozwinięciu)

więcej

Informacje odnośnie aktualnie odbywających się zajęć

Szanowni Państwo,

w związku ze stale zmieniającą się sytuacją epidemiczną i przebywaniem niektórych nauczycieli i instruktorów na kwarantannie. Powstaje wiele wątpliwości, które zajęcia odbywają się bez zmian, a które chwilowo pozostają zawieszone.

Informujemy, że najbardziej bieżące informacje w tym zakresie będą publikowane wyłącznie na stronie Facebook CZP2 w Łodzi, w celu usprawnienia komunikacji i najszybszego poinformowania zainteresowanych. Prosimy o śledzenie na bieżąco.

WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM I ZAPRASZAMY NA NASZE ZAJĘCIA.

Oferta zajęć w CZP2:

 • zajęcia taneczne
  • taniec współczesny
  • taniec sportowy
  • taniec dyskotekowy
  • taniec towarzyski użytkowy
  • zajęcia taneczno-rytmiczne dla najmłodszych
 • zajęcia sportowe
  • akrobatyka
  • yoga
  • aerobik
  • zumba
 • zajęcia muzyczne
  • gitara
  • pianino
  • keyboard
  • saksofon
  • akordeon
  • klarnet
  • flet
 • zajęcia wokalne
  • nauka śpiewu klasycznego
  • nauka śpiewu nowoczesnego - rozrywka
  • kameralny chór żeński "Rebelové"
  • zespół wokalny dla seniorów "Wrzos"
  • zespół dla dzieci 4-5 lat "Zabawa z Piosenką"
 • Zajęcia fotograficzne i filmowe
 • Zajęcia plastyczne
  • rysunek
  • malarstwo
  • collage
  • linoryt
  • malarstwo na jedwabiu
  • odlewy form gipsowych
  • dekoracyjne formy okolicznościowe
 • zajęcia językowe
  • język włoski
   • koło j. włoskiego dla dzieci i młodzieży
   • zajęcia dla dorosłych
   • zajęcia dla seniorów 50+
  • język hiszpański
   • zajęcia dla dzieci klas 1-3
   • zajęcia dla dzieci klas 4-8
   • zajęcia dla młodzieży i dorosłych
  • język niemiecki
   • zajęcia dla seniorów

Zajęcia z Fotografii i Filmowania

Zapraszamy na zajęcia Filmowe we wtorki 17:00 - 20:00

Treatment / scenariusz / scenopis
Teoria dramaturgii filmowej
Plany filmowe, opowiadanie obrazem
Wspólna realizacji etiudy filmowej
i wiele więcej.

Zapraszamy na zajęcia fotograficzne w czwartki 17:00 - 20:00

Przesłona / czułość / czas naświetlania
Zasady poprawnego kadrowania
Zadania fotograficzne
Przygotowanie zgłoszeń konkursowych
i wiele więcej

 

Zajęcia odbywają się w filii ,,Motodrom" przy ulicy Parkowej 1 w Łodzi.

Zgłoszenia przyjmowane są w sekretariacie CZP nr 2 ul. Sopocka 3/5 lub zdalnie:
tel. 42 636 01 85, 42 684 24 87 email: kontakt@czp2.elodz.edu.pl.

Półkolonie letnie 2020

Pierwszy i drugi turnus półkolonii letnich już za nami czas więc na krótkie podsumowanie. Po mimo nietypowej sytuacji i ograniczonych możliwości nie brakuje pomysłów na aktywne spędzanie czasu...

więcej

Wideo pocztówka od Azja Dance

                    Kwarantanna zamknęła nas w domach na długie tygodnie i zmusiła do zawieszenia zajęć stacjonarnych. Jednak talentów i pasji nie powstrzymują żadne ograniczenia.
Nasi instruktorzy dokładali wszelkich starań aby młode talenty nie traciły zapału do ćwiczeń poprzez wideokonferencje, filmiki instruktarzowe, lekcje zdalne. Z każdej trudnej sytuacji można wyciągnąć naukę dla siebie i właśnie ta nowa rzeczywistość okazała się polem do popisu dla kreatywności i indywidualności naszych wychowanków.
Tancerki Azja Dance zainspirowane poruszającym utworem ,,Let it go’’ Jamesa Baya przygotowały przepiękne układy solowe, każda na swój indywidualny sposób.
Zapraszamy do oglądania.

więcej

Z radością informujemy wszystkich naszych Uczestników,
że w dniu 1 czerwca br. wznawiamy zajęcia w naszym Centrum.

Z uwagi na epidemię koronawirusa i konieczność wprowadzenia pewnych ograniczeń, zmuszeni jesteśmy opracować nowy plan zajęć i zmniejszyć liczbę uczestników na niektórych zajęciach.

Wkrótce poinformujemy o nowym planie a także o możliwości kontynuacji zajęć on line.

Bardzo cieszymy się na nasze spotkania i serdecznie zapraszamy!

 

więcej

Informacja o kształceniu na odległość w Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2 w Łodzi

W związku z wydanym rozporządzenie Ministra Edukacji z dnia 20.03.2020 dotyczącym kształcenia na odległość w okresie 25.03-11.04.2020 Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2 podjęło stosowne działania wdrażające.
Z uwagi na specyfikę placówki zajmującą się głownie nauczaniem praktycznym, nauczyciele dostosowali swoje programy nauczania do dostępnych możliwości kontaktu z uczniami...
Szczegóły w rozwinięciu
Zapraszamy do zakładki "lekcje on-line"

więcej

Z przykrością informujemy, że 

 do 31 maja br.

nie będą  prowadzone zajęcia
w Centrum Zajęć Pozaszkolnych Nr 2 w Łodzi.

Kino nieczynne do odwołania

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa wstrzymujemy do odwołania seanse filmowe w naszym kinie .

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej, na której powiadomimy o wznowieniu działalności kina.

Szkolenie o asertywności

Rozwój zdolności z wszelakich dziedzin to specjalność naszej placówki od zawsze. Zajęcia artystyczne, językowe, ruchowe, rozrywka to wszystko znajdziecie u nas na codzień.

Warto jednak pamiętać też o umiejętnościach społecznych czy sile charakteru by umieć w wytrwały sposób dążyć do swoich celów i aby opinie innych ludzi nie niszczyły naszych planów.

Dlatego też mieliśmy ogromną przyjemność gościć w naszych skromnych progach specjalistę od asertywności Panią Moniką Sosnowską, która poprowadziła...

więcej

Gala Finałowa kampanii ,,Odblaskowa Łódź’’ Foto|Wideo

Już drugi rok z rzędu nasza placówka miała ogromną przyjemność brać udział w kampanii „Odblaskowa Łódź”. Przez ostatnie miesiące podejmowaliśmy różnorodne działania zwracające uwagę na znaczenie elementów odblaskowych, a także promujące prawidłowe zachowania kierowców wobec pojazdów uprzywilejowanych - tak zwany ,,korytarz życia”...

więcej

Ferie z Azja dance

Przed Azjatkami nowy rok eliminacji i zawodów, aby wykorzystać czas ferii aktywnie, Azjatki udały się na obóz do Zakrzowa. Codzienne treningi były świetną okazją aby ćwiczyć nowe...

 

 

więcej

Półkolonie zimowe 2020 | Zdjęcia

W poniedziałek rozpoczęliśmy ferie zimowe i kolejną edycję półkolonii w naszym Centrum Zajęć Pozaszkolnych, gdzie dzieci pozostające w Łodzi, ciekawie spędzają czas.
W minionym tygodniu uczestniczyliśmy w wielu atrakcjach. Między innymi

zwiedzaliśmy Teatr Wielki w Łodzi od kulis. Zobaczyliśmy jak wygląda praca...

więcej

Uroczystość ku pamięci zmarłego Pana Darka Wielądka

W środowy przedświąteczny wieczór kiedy to atmosfera miłości i empatii wypełnia wszystkie serca odbyła się uroczystość szczególnie znacząca dla całej Placówki Centrum Zajęć Pozaszkolnych Nr 2  w Łodzi. 
W wyjątkowy sposób chcieliśmy upamiętnić...

więcej

Życzenia noworoczne

Ani się obejrzeliśmy a minęły święta, sylwester i śpiewającym krokiem weszliśmy w Nowy Rok.
Z tej okazji przesyłamy Wam życzenia by w 2020 roku wasze pasje i zamiłowania rozpromieniały każdy szary dzień, by talenty rozkwitały i niosły was na przód do wyznaczonych celów a niepowodzenia wzmacniały was na drodze do sukcesu.

W rozwinięciu przesyłamy muzyczną wideo pocztówkę.

więcej

Impreza Gwiazdkowa

Święta Bożego Narodzenia to czas bardzo rodzinny i ciepły, ludzie otwierają swoje serca dla innych, a codzienne problemy wydają się mniej ważne.
Również w naszym rodzinnym...

więcej

Zimowa Gala Azja Dance Foto|Wideo

Na dworze zimowa słota a na naszej scenie chłody rozgrzewa nasz zdolny i pełen energii klub sportowy Azja Dance.
W trakcie roku tancerki podbijają polskie i zagraniczne parkiety, a w przedświątecznych tygodniach mieliśmy zaszczyt podziwiać...

więcej

Świąteczny wieczór z zespołem Wrzos

Centrumrum Zajęć Pozaszkolnych nie tylko rozwijają się młode talenty, to również miejsce realizacji wielu inicjatyw dla seniorów od zajęć ruchowych, poprzez śpiew, kino na językach skończywszy.

Wczorajszy wieczór należał natomiast do naszego zespołu wokalnego Wrzos pod dyrygenturą Pana Jerzego Libickiego, który od lat...

więcej

Fotografia i Film - Zajęcia Pozalekcyjne

 

 

Zajęcia Filmowe Wtorki 17:00 - 20:00
Zajęcia Fotograficzne Czwartki 17:00 - 20:00

 

 

więcej

CZP 2 zaprasza wszystkich chętnych (dzieci, młodzież i dorośli) na:

OBÓZ WŁOCHY RIMINI 2020
TERMIN: 15.07-26.07.2020 
Cena: 2099 zł/os
Informacje w sekretariacie CZP2 (42)684-24-87 lub w Biurze Usług Turystyczno Transportowych Relaks Tel: 535-000-180

W programie również zajęcia z j.włoskiego!
Zapisy przyjmujemy do końca Listopada!!!

Zapraszamy!!
więcej

Najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich nauczycieli

14 października Dzień Edukacji Narodowej to szczególne święto, podsumowania starań, wkładu nauczycieli, dyrekcji i pracowników oświaty. Całoroczna praca nad kreowaniem młodych talentów to wiele radości, satysfakcji i trudu, w które zaangażowani...

więcej

Zwycięstwo Azja Dance w Ogólnopolskim festiwalu Rosa

Nasze tancerki podbiły scenę Łódzkiego Domu Kultury na Ogólnopolskim Festiwalu Rosa.
WSZYSTKIE nasze pozycje stanęły na podium, a oprócz tego otrzymaliśmy GRAND PRIX dla naszego zespołu oraz osobno...

więcej

Najnowsze zajęcia w roku szkolnym 2019/20

Jeśli w nowym roku szkolnym pragniesz rozwijać swoje pasje, tworzyć nowe możliwości i kształtować swoją przyszłość, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą znajdziecie we wcześniejszym poście.
Warto jednak wiedzieć, że oprócz zajęć, które należą do naszego stałego grafiku, zaplanowaliśmy dla Was szereg nowych grup godnych uwagi. Najnowsze zajęcia w rozwinięciu

 

więcej

Podsumowanie wakacji 2019

Przed nami kolejny rok szkolny i wiele nowych ciekawych zajęć w placówce Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2.
Warto jednak tez wiedzieć jak wspaniale nasi wychowankowie spędzali wakacje razem z nami.
Zapraszamy na podsumowanie wakacji a może kolejne spędzimy razem...

więcej

VII Festiwal Piosenki Włoskiej "Canzoni d'Italia San Sopocka Remo" | Wideo

W Centrum Zajęć Pozaszkolnych dbamy aby dzieci mogły rozwijać się w różnorodnych dziedzinach.
Dla wszystkich kochających południowe klimaty w trakcie roku szkolnego odbywają...

więcej