Konkursy


Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2 wraz z Miasteczkiem Ruchu Drogowego - Motodrom serdecznie zaprasza uczniów klas V - VII do wzięcia udziału w turnieju rowerowym "Rowerada 2022". 
Zawody rowerowe to cykliczna impreza, którą organizujemy wraz z Komendą Miejską Policji w Łodzi. Chcemy popularyzować wśród dzieci i młodzieży świadome uczestnictwo w ruchu drogowym oraz zachęcić do jazdy na rowerach. 

Nasze zawody to nie tylko sprawdzian wiedzy teoretycznej, ale również umiejętności i sprawności poruszania się na rowerze. "Rowerada 2022" to turniej drużynowy, który rozwija poczucie odpowiedzialności i wspólnoty. Mamy nadzieję, że uczestnicy oprócz sprawdzenia wiedzy i sprawności będą się dobrze bawić i wspólnie spędzony czas przyniesie wiele korzyści dla uczniów i nauczycieli. 

Zapraszamy!

W załącznikach przesyłam regulamin turnieju, kartę zgłoszenia oraz zgody RODO. Zgoda dla nauczyciela nie jest obligatoryjna.


Miasteczko Ruchu Drogowego "Motodrom" serdecznie zaprasza uczniów z klas IV - VI do wzięcia udziału w konkursie plastycznym:

 
"BEZPIECZNY ROWERZYSTA NA DRODZE"
 

Regulamin konkursu i zgody RODO w załącznikach.


Zapraszamy do wzięcia udziału w
IX Festiwalu Piosenki Włoskiej
Canzoni d’Italia San Sopocka Remo
 
18.05.2022r. o godzinie 10:00 w CZP nr 2 w Łodzi. Regulamin konkursu można pobrać poniżej. Na zgłoszenia czekamy do 6.05.2022r.