Osiągnięcia

OSIAGNIĘCIA UCZESTNIKÓW CZP NR 2 W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Studio Piosenki Izabella Sulima występy w Porcie Łódź, 18 listopada 2018r.

Karolina Siwińska
Marcelina Miller
Martyna Pawlicka
Olivier Woźnicki


   Studio Piosenki Izabella Sulima „Przegląd Piosenki Patriotycznej” w Ozorkowie, 16 listopada 2018r.

II miejsce - Iga Tomczyk
III miejsce - Karolina Siwińska.
 

   Azja Dance 

Mistrzostwa Świata w Tańcu Sportowym (Pula, Chorwacja), 22-26 maja 2019r.

  • I miejsce, kat. free dance solo młodzicy – Anastazja Hajnczel
  • I miejsce, kat. dance show solo juniorzy – Anna Sieroń
  • I miejsce, kat. dance show duety kadeci - Gabriela Piwowarczyk i Jaga Kubiak
  • I miejsce, kat. free dance duety kadeci - Gabriela Piwowarczyk i Jaga Kubiak
  • I miejsce, kat. dance show duety juniorzy – Anna Sieroń i Oliwia Szydłowska
  • I miejsce, kat. dance show mini formacje juniorzy
  • I miejsce, kat. free dance mini formacje juniorzy
  • II miejsce, kat. dance show solo kadeci – Jaga Kubiak
  • II miejsce, kat. free dance solo kadeci – Gabriela Piwowarczyk
  • II miejsce, kat. dance show solo juniorzy – Oliwia Szydłowska
  • II miejsce, kat. free dance solo juniorzy – Oliwia Szydłowska
  • II miejsce, kat. dance show formacje juniorzy
  • II miejsce, kat. fantasy show mini formacje juniorzy
  • II miejsce, kat. dance show formacje młodzieżowcy
  • III miejsce, kat. dance show solo kadeci – Gabriela Piwowarczyk
  • III miejsce, kat. fantasy show formacje juniorzy
  • III miejsce, kat. free dance formacje juniorzy
  • III miejsce, kat. free dance formacje młodzieżowcy
  • IV miejsce, kat. disco slow solo kadeci – Gabriela Piwowarczyk
  • IV miejsce, kat. fantasy show solo juniorzy – Weronika Olszańska
  • IV miejsce, kat. free dance duety młodzieżowcy – Ewa Sieroń i Urszula Popławska
  • V miejsce, kat. fantasy show duety juniorzy – Anna Sieroń i Anna Szczęsna
  • VI miejsce, kat. dance show solo młodzicy – Anastazja Hajnczel
  • VI miejsce, kat. free dance solo kadeci – Jaga Kubiak
  • VI miejsce, kat. fantasy show solo juniorzy – Oliwia Szydłowska
  • VI miejsce, kat. fantasy show formacje młodzieżowcy

 

Festiwal Tańca ,,Złote Baletki” (Opoczno), 27 kwietnia 2019r.

  • I miejsce, kat. modern solo dzieci - Anastazja Hajnczel
  • I miejsce, kat. inne formy solo - Anastazja Hajnczel
  • I miejsce, kat. jazz solo - Aleksandra Miśko
  • I miejsce, kat. inne formy solo - Oliwia Szydłowska
  • I miejsce, kat. modern solo - Jaga Kubiak
  • I miejsce, kat. modern duety - Oliwia Szydłowska i Anna Sieroń
  • I miejsce, kat. inne firmy duety - Anna Sieroń i Anna Szczęsna
  • I miejsce, kat. modern formacje juniorzy
  • I miejsce, kat. modern formacje dzieci
  • II miejsce, kat. modern solo - Lena Pasik
  • II miejsce, kat. modern solo - Natalia Szymańska
  • II miejsce, kat. modern solo - Oliwia Szydłowska
  • III miejsce, kat. modern solo - Anna Rudnik
  • III miejsce, kat. modern solo - Anna Sieroń
  • III miejsce, kat. modern solo - Oliwia Jaworska
  • III miejsce, kat. modern duety - Oliwia Jaworska i Iga Sobestiańczyk
  • IV miejsce, kat. modern solo - Gabriela Michalak
  • IV miejsce, kat. modern formacje juniorzy

 

Eliminacje do Mistrzostw Polski (Uniejów), 17 marca 2019 r.

  • I miejsce, kat. dance show solo kadeci – Gabriela Piwowarczyk
  • I miejsce, kat. dance show solo juniorzy – Anna Sieroń
  • I miejsce, kat. disco slow solo kadeci – Gabriela Piwowarczyk
  • I miejsce, kat. disco slow solo młodzicy – Anastazja Hajnczel
  • I miejsce, kat. dance show solo młodzicy – Anastazja Hajczel
  • I miejsce, kat dance show duety kadeci – Gabriela Piwowarczyk i Jaga Kubiak
  • I miejsce, kat. dace show duety juniorzy – Gabriela Piwowarczyk i Weronika Olszańska
  • I miejsce, kat. fantasy show duety juniorzy – Amelia Grzybowska i Weronika Olszańska
  • II miejsce, ka. dance show duety juniorzy – Anna Sieroń i Oliwia Szydłowska
  • II miejsce, kat. fantasy show solo młodzicy – Anastazja Hajnczel
  • II miejsce, kat. dance show solo kadeci – Jaga Kubiak
  • III miejsce, kat. fantasy show solo juniorzy – Weronika Olszańska
  • III miejsce, kat. disco slow solo kadeci – Jaga Kubiak
  • V miejsce, kat. disco slow solo juniorzy – Weronika Olszańska
  • V miejsce, kat. dance show solo juniorzy – Oliwia Szydłowska
  • VI miejsce, kat. dance show solo młodzicy – Lena Pasik
  • VI miejsce, kat. fantasy show solo juniorzy – Oliwia Szydłowska

 

Puchar Świata w Tańcu Sportowym (Uniejów), 16 marca 2019 r.

  • I miejsce, kat. dance show formacje juniorzy 
  • I miejsce, kat. dance show mini formacje juniorzy
  • I miejsce, kat. dance show formacje młodzieżowcy 
  • I miejsce, kat. dance show mini formacje młodzieżowcy 
  • I miejsce, kat. free dance formacje juniorzy 
  • I miejsce, kat. free dance mini formacje juniorzy
  • I miejsce, kat free dance formacje młodzieżowcy 
  • I miejsce, kat. free dance mini formacje młodzieżowcy 
  • I miejsce, kat. dance show solo juniorzy - Anna Sieroń 
  • I miejsce, kat dance show solo młodzicy - Anastazja Hajnczel 
  • I miejsce, kat. disco slow solo młodzicy - Anastazja Hajnczel 
  • I miejsce, kat. dance show duety juniorzy - Anna Sieroń i Oliwia Szydłowska 
  • I miejsce, kat. free dance duety kadeci - Gabriela Piwowarczyk i Jaga Kubiak
  • I miejsce, kat. free dance duety młodzieżowcy - Ewa Sieroń i Urszula Popławska 
  • II miejsce, kat. dance show duety juniorzy - Gabriela Piwowarczyk i Weronika Olszańska 
  • II miejsce, kat. free dance solo kadeci - Gabriela Piwowarczyk 
  • II miejsce, kat. free dance solo młodzicy - Anastazja Hajnczel
  • II miejsce, kat. disco slow solo kadeci - Gabriela Piwowarczyk 
  • III miejsce, kat. dance show solo kadeci - Jaga Kubiak
  • IV miejsce, kat. dance show duety juniorzy - Oliwia Jaworska i Iga Sobestiańczyk 
  • IV miejsce, kat free dance solo juniorzy - Oliwia Szydłowska 
  • IV miejsce, kat. dance show solo kadeci - Gabriela Piwowarczyk 
  • V miejsce, kat. dance show solo juniorzy - Oliwia Szydłowska 
  • V miejsce, kat. free dance solo kadeci - Jaga Kubiak

 

Eliminacje do Mistrzostw Polski (Wartkowice), 12 stycznia 2019 r.

  • I miejsce, kat. dance show formacje młodzieżowcy
  • I miejsce, kat. dance show małe grupy młodzieżowcy
  • I miejsce, kat. dance show małe grupy juniorzy
  • I miejsce, kat. fantasy show solo juniorzy - Oliwia Szydłowska
  • I miejsce, kat. disco slow solo kadeci - Gabriela Piwowarczyk
  • I miejsce, kat. disco slow solo młodzicy - Anastazja Hajnczel
  • I miejsce, kat. dace show solo młodzicy – Anastazja Hajnczel
  • I miejsce, kat. dance show duety kadeci – Gabriela Piwowarczyk i Jaga Kubiak
  • I miejsce, kat. fantasy show duety juniorzy - Anna Sieroń i Anna Szczęsna
  • I miejsce, kat. dance show duety kadeci - Iga Sobestiańczyk i Oliwia Jaworska
  • II miejsce, kat. dance show solo juniorzy - Oliwia Szydłowska 
  • II miejsce, kat. disco slow solo juniorzy - Weronika Olszańska
  • II miejsce, kat. fantasy show solo młodzicy – Anastazja Hajnczel
  • III miejsce, kat. dance show formacje juniorzy
  • III miejsce, kat disco slow solo kadeci - Jaga Kubiak
  • III miejsce, kat. dance show solo kadeci – Jaga Kubiak
  • V miejsce, kat. dance show solo juniorzy - Anna Sieroń
  • V miejsce, kat. dance show solo kadeci – Gabriela Piwowarczyk
  • VI miejsce, kat. fantasy show solo juniorzy - Weronika Olszańska

 

Mistrzostwa Polski w Tańcu Sportowym (Warszawa), 24 listopada 2018r. cz.2

  • I miejsce, kat fantasy show formacje juniorzy
  • I miejsce, kat. fantasy show formacje młodzieżowcy
  • I miejsce, kat fantasy show solo młodzicy – Anastazja Hajnczel
  • I miejsce, kat. fantasy show solo młodzicy – Anastazja Hajnczel
  • I miejsce, kat. fantasy show solo juniorzy – Weronika Olszańska
  • II miejsce, kat. fantasy show mini formacje juniorzy
  • II miejsce, kat. dance show mini formacje młodzieżowcy
  • III miejsce, kat fantasy show solo juniorzy – Oliwia Szydłowska
  • IV miejsce, kat. dance show solo młodzicy – Gabriela Michalak
  • IV miejsce, kat dance show solo kadeci – Gabriela Piwowarczyk
  • IV miejsce, kat dance show solo juniorzy – Oliwia Szydłowska
  • V miejsce, kat. dance show solo młodzicy – Anna Rudnik
  • VI miejsce, kat. dance show solo młodzicy – Natalia Szymańska
  • VI miejsce, kat. dance show solo kadeci – Jaga Kubiak

 

XIX Łódzkie Konfrontacje Taneczne (Łódź), 16 listopada 2018r.

  • I miejsce, kat. 12-15lat mini formacje
  • I miejsce, kat. 12-15lat solo – Oliwia Szydłowska
  • II miejsce, kat. 7-11lat formacje
  • II miejsce, kat 12-15lat solo – Jaga Kubiak
  • II miejsce, kat 7-11lat solo – Anastazja Hajnczel
  • III miejsce, kat 15+ formacje

 

Mistrzostwa Polski w Tańcu Sportowym (Łódź), 27 października 2018r. cz.1

  • I miejsce, kat. free dance solo juniorzy – Oliwia Szydłowska
  • I miejsce, kat free dance duety kadeci – Gabriela Piwowarczyk i Jaga Kubiak
  • I miejsce, kat. free dance duety juniorzy – Oliwia Szydłowska i Weronika Olszańska
  • I miejsce, kat. dance show duety juniorzy – Oliwia Szydłowska i Weronika Olszańska
  • I miejsce, kat. fantasy show duety juniorzy – Oliwia Szydłowska i Weronika Olszańska
  • II miejsce, kat. free dance solo kadeci – Gabriela Piwowarczyk
  • II miejsce, kat. fantasy show duety juniorzy – Anna Sieroń i Anna Szczęsna
  • II miejsce, kat. free dance formacje  młodzieżowcy
  • II miejsce, kat. free dance duety młodzieżowcy – Ewa Sieroń i Urszula Popławska
  • III miejsce, kat. disco slow solo juniorzy – Weronika Olszańska
  • IV miejsce, kat. free dance solo juniorzy – Anna Sieroń
  • IV miejsce, kat. disco slow solo kadeci – Gabriela Piwowarczyk

 

Eliminacje do Mistrzostw Polski (Łódź), 27 października 2018r.

  • I miejsce, kat. dance show mini formacje juniorzy
  • I miejsce, kat. dance show mini formacje młodzieżowcy
  • I miejsce, kat. dance show formacje młodzieżowcy
  • I miejsce, kat. fantasy show mini formacje juniorzy
  • I miejsce, kat. fantasy show duety juniorzy – Oliwia Szydłowska i Weronika Olszańska
  • II miejsce, kat. fantasy show solo juniorzy – Oliwia Szydłowska
  • II miejsce, kat. fantasy show formacje juniorzy
  • II miejsce, kat. fantasy show formacje młodzieżowcy
  • III miejsce, kat. fantasy show solo juniorzy – Weronika Olszańska
  • VI miejsce, kat. fantasy show solo kadeci – Jaga Kubiak
  • VI miejsce, kat. fantasy show duety – Gabriela Piwowarczyk i Jaga Kubiak

 

 

Eliminacje do Mistrzostw Polski „Mistrzostwa Ursynowa” (Warszawa), 29 września 2018r.

  • I miejsce, kat. dance show solo młodzicy – Anastazja Hajnczel
  • I miejsce, kat. disco slow solo juniorzy – Weronika Olszańska
  • I miejsce, kat. dance show duety kadeci – Gabriela Piwowarczyk i Jaga Kubiak
  • II miejsce, kat. disco slow solo kadeci – Gabriela Piwowarczyk
  • II miejsce, kat. dance show solo kadeci – Jaga Kubiak
  • II miejsce, kat. dance show solo juniorzy – Oliwia Szydłowska
  • III miejsce, kat. dance show solo kadeci – Gabriela Piwowarczyk
  • III miejsce, kat. dance show solo juniorzy – Anna Sieroń
  • III miejsce, kat. disco slow solo młodzicy – Anastazja Hajnczel
  • III miejsce, kat. dance show solo młodzicy – Anna Rudnik
  • IV miejsce, kat. dance show solo młodzicy – Natalia Szymańska
  • V miejsce, kat. dance show solo młodzicy – Gabriela Michalak

OSIAGNIĘCIA UCZESTNIKÓW CZP NR 2 W ROKU SZKOLNYM 2017/2018


ZAJĘCIA TANECZNE

Azja Dance Joanna Małek
 

Eliminacje do Mistrzostw Polski „Mistrzostwa Ursynowa” (Warszawa), 29 września 2018r.

I miejsce, kat. dance show solo młodzicy – Anastazja Hajnczel 
I miejsce, kat. disco slow solo juniorzy – Weronika Olszańska
I miejsce, kat. dance show duety kadeci – Gabriela Piwowarczyk i Jaga Kubiak
II miejsce, kat. disco slow solo kadeci – Gabriela Piwowarczyk 
II miejsce, kat. dance show solo kadeci – Jaga Kubiak
II miejsce, kat. dance show solo juniorzy – Oliwia Szydłowska
III miejsce, kat. dance show solo kadeci – Gabriela Piwowarczyk
III miejsce, kat. dance show solo juniorzy – Anna Sieroń
III miejsce, kat. disco slow solo młodzicy – Anastazja Hajnczel
III miejsce, kat. dance show solo młodzicy – Anna Rudnik
IV miejsce, kat. dance show solo młodzicy – Natalia Szymańska
V miejsce, kat. dance show solo młodzicy – Gabriela Michalak

 
XXIV Puchar Polski w Tańcu Sportowym (Radzymin), 9-10 czerwca 2018r.
I miejsce, kat. disco slow solo kadeci – Gabriela Piwowarczyk
I miejsce, kat. dance show solo kadeci – Jaga Kubiak
I miejsce, kat. dance show solo młodzicy – Anastazja Hajnczel 
I miejsce, kat. fantasy show solo juniorzy – Weronika Olszańska
I miejsce, kat. dance show solo juniorzy – Oliwia Szydłowska
I miejsce, kat. dance show duety kadeci - Gabriela Piwowarczyk i Jaga Kubiak
I miejsce, kat.dance show duety juniorzy - Oliwia Szydłowska i Weronika Olszańska
I miejsce, kat.fantasy show duety juniorzy - Oliwia Szydłowska i Weronika Olszańska
II miejsce, kat.dance show solo kadeci – Gabriela Piwowarczyk 
II miejsce, kat. dance show solo juniorzy – Anna Sieroń 
III miejsce, kat. fantasy show solo juniorzy – Oliwia Szydłowska
III miejsce, kat. dance show solo młodzicy – Natalia Szymańska 
III miejsce, kat. disco slow solo juniorzy – Weronika Olszańska
IV miejsce, kat. dance show solo młodzicy – Ania Rudnik 
IV miejsce, kat. fantasy show duety kadeci – Gabriela Piwowarczyk i Jaga Kubiak
V miejsce, kat. dance show solo młodzicy – Gabriela Michalak 
VII miejsce, kat. disco slow solo kadeci – Jaga Kubiak 

Mistrzostwa Świata w Tańcu Sportowym (Pula, Chorwacja), 23-30 maja 2018r.

I miejsce, kat. dance show mini formacje juniorzy
I miejsce, kat. free dance solo juniorzy – Oliwia Szydłowska
I miejsce, kat. free dance duety juniorzy – Oliwia Szydłowska i Weronika Olszańska
II miejsce, kat. free dance formacje młodzieżowcy
II miejsce, kat. fantasy show solo młodzicy – Anastazja Hajnczel 
III miejsce, kat. dance show formacje młodzieżowcy 
III miejsce, kat. free dance formacje juniorzy 
III miejsce, kat. fantasy show duety juniorzy – Anna Sieroń i Anna Szczęsna 
III miejsce, kat. disco slow solo juniorzy – Weronika Olszańska 
IV miejsce, kat. fantasy show formacje juniorzy
IV miejsce, kat. dance show formacje juniorzy
IV miejsce, kat. free dance duety kadeci – Gabriela Piwowarczyk i Jaga Kubiak 
IV miejsce, kat. dance show duety kadeci – Gabriela Piwowarczyk i Jaga Kubiak
IV miejsce, kat. dance show solo kadeci – Gabriela Piwowarczyk
V miejsce, kat. fantasy show mini formacje juniorzy 
V miejsce, kat. dance show solo juniorzy – Oliwia Szydłowska 
VI miejsce, kat. fantasy show mini formacja młodzieżowcy
VI miejsce, kat. fantasy show formacja młodzieżowcy 
VI miejsce, kat. fantasy show duety juniorzy - Oliwia Szydłowska i Weronika Olszańska
VII miejsce, kat. dance show solo kadeci – Jaga Kubiak 
VII miejsce, kat. dance show duety juniorzy - Oliwia Szydłowska i Weronika Olszańska
dyplom i puchar dla najlepszej ekipy technicznej MŚ 2018
 
Eliminacje do Mistrzostw Polski „Puchar Warmii i Mazur” (Nidzica), 21 kwietnia 2018r.
I miejsce, kat. disco slow solo kadeci – Gabriela Piwowarczyk
I miejsce, kat disco slow solo młodzicy – Anastazja Hajnczel 
I miejsce, kat. dance show solo juniorzy – Oliwia Szydłowska
I miejsce, kat. fantasy show solo młodzicy – Anastazja Hajnczel 
I miejsce, kat. dance show duety kadeci - Gabriela Piwowarczyk i Jaga Kubiak
I miejsce, kat. dance show duety juniorzy - Oliwia Szydłowska i Weronika Olszańska
I miejsce, kat. fantasy show duety juniorzy - Oliwia Szydłowska i Weronika Olszańska
II miejsce, kat. dance show solo kadeci – Gabriela Piwowarczyk 
II miejsce, kat. dance show solo młodzicy – Anastazja Hajnczel
III miejsce, kat. fantasy show solo kadeci – Gabriela Piwowarczyk 
III miejsce, kat. fantasy show solo juniorzy – Weronika Olszańska 
III miejsce, kat. dance show solo młodzicy – Gabriela Michalak
III miejsce, kat. fantasy show duety juniorzy – Anna Sieroń i Anna Szczęsna 
IV miejsce, kat. dance show solo juniorzy – Anna Sieroń
IV miejsce, kat. dance show solo młodzicy – Natalia Szymańska 
IV miejsce, kat. disco slow solo juniorzy – Weronika Olszańska
V miejsce, kat. fantasy show solo juniorzy – Zuzanna Stasiak 
VI miejsce, kat. fantasy show solo juniorzy – Oliwia Szydłowska  

Eliminacje do Mistrzostw Polski w Tańcu Sportowym (Wartkowice), 17 marca 2018r.

 I miejsce, kat. dance show solo młodzicy – Anna Rudnik
I miejsce, kat. fantasy show solo juniorzy – Oliwia Szydłowska
II miejsce, kat. dance show solo juniorzy – Oliwia Szydłowska
II miejsce, kat. dance show solo kadeci – Gabriela Piwowarczyk
III miejsce, kat. fantasy show solo juniorzy – Weronika Olszańska
III miejsce, kat. dance show solo młodzicy – Natalia Szymańska
III miejsce, kat. dance show solo kadeci – Jaga Kubiak 
IV miejsce, kat. dance show solo młodzicy – Gabriela Michalak 
 

Eliminacje do Mistrzostw Polski w Tańcu Sportowym (Łódź), 7 stycznia 2018r.

 I miejsce, kat. dance show formacje juniorzy
I miejsce, kat. fantasy show duety – Oliwia Szydłowska i Weronika Olszańska
II miejsce, kat. fantasy show solo juniorzy – Oliwia Szydłowska

 
Eliminacje Mistrzostw Polski w Tańcu Sportowym Warszawa

1miejsce AzjaDance Senior ,kat. Fantasy Show Młodzieżowcy
2 miejsce AzjaDance Junior,skąd Dance Show Solo Juniorzy
1 miejsce Anastazja Hajnczel ,kat Dance Show Solo młodzicy i Fantasy Show młodzicy
3 miejsce Oliwia Szydłowska ,kat Fantasy Show juniorzy
1 miejsce ,kat duety Dance Show , Jaga Kubiak i Gabrysia Piwowarczyk
1 miejsce ,kat duety Fantasy Show ,Weronika Olszanska i Oliwia Szydłowska

Mistrzostwa Polski w Tańcu Sportowym (Radzymin), 2 grudnia 2017r.


I miejsce, kat. fantasy show solo młodzicy – Anastazja Hajnczel
I miejsce, kat. dance show solo młodzicy – Anastazja Hajnczel
I miejsce, kat. fantasy show duety kadeci – Gabriela Piwowarczyk i Jaga Kubiak
I miejsce, kat. dance show duety kadeci – Gabriela Piwowarczyk i Jaga Kubiak
I miejsce, kat. fantasy show duety juniorzy – Oliwia Szydłowska i Weronika Olszańska
II miejsce, kat. fantasy show formacje młodzieżowcy
II miejsce, kat. dance show solo juniorzy – Oliwia Szydłowska
III miejsce, kat. dance show formacje juniorzy 
III miejsce, kat. dance show solo kadeci – Jaga Kubiak
III miejsce, kat. fantasy show solo juniorzy – Oliwia Szydłowska
IV miejsce, kat. fantasy show solo juniorzy – Weronika Olszańska
IV miejsce, kat. dance show solo kadeci – Gabriela Piwowarczyk
V miejsce, kat. fantasy show solo juniorzy – Zuzanna Stasiak
V miejsce, kat. dance show solo młodzicy – Anna Rudnik
VI miejsce, kat. fantasy show solo kadeci – Gabriela Piwowarczyk


XVII Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne (Łódź), 18 listopada 2017r.


III miejsce, kat. dance show formacje juniorzy


Eliminacje do Mistrzostw Polski „Mistrzostwa Ursynowa” (Warszawa), 30 września 2017r.


I miejsce, kat. fantasy show duety kadeci – Gabriela Piwowarczyk i Jaga Kubiak
II miejsce, kat. fantasy show solo młodzicy – Anastazja Hajnczel
II miejsce, kat. dance show duety kadeci – Gabriela Piwowarczyk i Jaga Kubiak
III miejsce, kat. fantasy show duety juniorzy – Oliwia Szydłowska i Weronika Olszańska
V miejsce, kat. fantasy show solo juniorzy – Zuzanna Stasiak


XVI Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne (Łódź), 12-13 czerwa 2017r.
I miejsce, formacja juniorzy
I miejsce, formacja młodzieżowcy
I miejsce – Jaga Kubiak
I miejsce – Weronika Olszańska
I miejsce – Anastazja Hajnczel
I miejsce – Oliwia Szydłowska
II miejsce – Gabriela Piwowarczyk
II miejsce – Anna Szczęsna
II miejsce – Oliwia Szydłowska i Weronika Olszańska
III miejsce – Oliwia Jaworska

XXIII Puchar Polski w Tańcu Sportowym (Radzymin), 10 czerwca 2017r.

I miejsce, kat. dance show solo młodzicy – Anastazja Hajnczel
I miejsce, kat. dance show duety kadeci – Gabriela Piwowarczyk i Jaga Kubiak
II miejsce, kat. fantasy show duety kadeci – Gabriela Piwowarczyk i Jaga Kubiak
II miejsce, kat. fantasy show duety juniorzy – Oliwia Szydłowska i Weronika Olszańska
V miejsce, kat. fantasy show solo juniorzy – Weronika Olszańska


Mistrzostwa Świata w Tańcu Sportowym (Pecs, Węgry), 30 maja - 4 czerwca 2017r.


I miejsce, kat. dance show solo kadeci – Laura Osada
III miejsce, kat. fantasy show solo kadeci – Laura Osada 
IV miejsce, kat. free dance duety kadeci – Gabriela Piwowarczyk i Jaga Kubiak
V miejsce, kat. fantasy show duety kadeci – Gabriela Piwowarczyk i Jaga Kubiak
VII miejsce, kat. dance show duety kadeci – Gabriela Piwowarczyk i Jaga Kubiak
dyplom dla najlepszej ekipy technicznej MŚ 2017


Festiwal Tańca ,,Złote Baletki” (Opoczno), 29 kwietnia 2017r.


I miejsce, kat. jazz modern solo juniorzy – Zuzanna Stasiak
II miejsce, kat. jazz modern solo kadeci – Gabriela Piwowarczyk
II miejsce, kat. jazz modern duety kadeci – Gabriela Piwowarczyk i Jaga Kubiak
II miejsce, kat. jazz modern solo juniorzy – Anna Szczęsna 
II miejsce, kat. jazz modern solo kadeci – Jaga Kubiak
III miejsce, kat. jazz modern duety dzieci – Oliwia Marciniak i Oliwia Golańska
III miejsce, kat. jazz modern solo juniorzy – Weronika Olszańska
V miejsce, kat. jazz modern solo kadeci – Oliwia Jaworska
VI miejsce, kat. jazz modern solo kadeci – Zuzanna Piwowarczyk

ZAJĘCIA WOKALNE


Andrzej Rychlicki-Kicior

XXIV Przegląd Piosenki „Łódzkie Skrzydła” 2018

Solista 7 – 10 lat
1. Miejsce: Martyna Pawlicka 

 

Chór Rebelové
Maria Hubluk-Kaszuba 

 

 

Rok szkolny 2017/18, I semestr

1. Udział w koncercie w ramach festiwalu X Łódzka Jesień Chóralna im. Prof. H. Blachy w Łodzi (15.10.2017r.)
2. Srebrny dyplom w XIII Międzynarodowym Festiwalu Rybnicka Jesień Chóralna im. Henryka Mikołaja Góreckiego (4.11.2017r.)
3. Nagroda specjalna za najlepsze wykonanie utworu Henryka Mikołaja Góreckiego na XIII Międzynarodowym Festiwalu Rybnicka Jesień Chóralna im. Henryka Mikołaja Góreckiego (4.11.2017r.)
4. Koncert kolęd w kościele Rzymskokatolickim pw. Opieki św. Józefa w Leśmierzu (28.01.2018r.)

Rok szkolny 2017/18, I semestr

Koncerty i konkursy:

1. Koncert chóru Rebelové w ramach festiwalu X Łódzka Jesień Chóralna im. Prof. H. Blachy w Łodzi (15.10.2017r.)
2. Koncert chóru Nauczycielskiego w ramach festiwalu X Łódzka Jesień Chóralna im. Prof. H. Blachy w Łodzi (15.10.2017r.)
3. Srebrny dyplom w XIII Międzynarodowym Festiwalu Rybnicka Jesień Chóralna im. Henryka Mikołaja Góreckiego z chórem Rebelové (4.11.2017r.)
4. Nagroda specjalna za najlepsze wykonanie utworu Henryka Mikołaja Góreckiego na XIII Międzynarodowym Festiwalu Rybnicka Jesień Chóralna im. Henryka Mikołaja Góreckiego z chórem Rebelové (4.11.2017r.)
5. Koncert kolęd chóru Rebelové w kościele Rzymskokatolickim pw. Opieki św. Józefa w Leśmierzu (28.01.2018r.)
6. Brązowe pasmo na II Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Chóralnej Cantantens Lublinensis z Chórem Nauczycielskim w Łodzi (24.11.2017r.)
7. Koncert Muzyki Filmowej z Chórem Mieszanym, Chórem Dziecięcym i Orkiestrą Symfoniczną Zespołu Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki w Łodzi (23.01.2018r.)
8. Koncert Adwentowy Chóru Mieszanego Zespołu Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki w Łodzi w kościele Ojców Jezuitów (10.01.2018r.)
9. I miejsce w XX Ogólnopolskim Festiwalu Chóralnym Cantio Lodziesis z Chórem Mieszanym Zespołu Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki w Łodzi (18.11.2017r.)
10. Srebrne pasmo w IX Ogólnopolskim Turnieju Chóralnym o Kryształowe Serce Chełmińskiej Jesieni z Chórem Mieszanym Zespołu Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki w Łodzi (28.10.2017r.)

Warsztaty i szkolenia:

1. Udział w Mistrzowskim Kursie Dyrygenckim Risto Joosta (Estonia) w Akademii Muzycznej im. St. Moniuszki w Gdańsku. (3-6.12.2017r.)
2. Udział w warsztatach dyrygenckich prof. Marka Gandeckiego w Akademii Muzycznej i. G. i K. Bacewiczów w Łodzi (15.11.2017r.)
3. Udział w Mistrzowskich Kursach Wokalnych Roberty Alexander (USA), Anett Andriessen (Holandia), Alberta Bonnema (Holandia) w Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi (5-7.02.2018r.)
4. Udział w Seminarium dla Chórmistrzów – Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 w Warszawie (7.10.2017r.)
5. Udział w Seminarium dla Dyrygentów w Tarnowie Podgórnym, przy sesji letniej Polskiego Narodowego Chóru Młodzieżowego przy Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu (26-30.08.2017r.)
6. Udział w konferencji dyrygenckiej w ramach II Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Chóralnej Cantantens Lublinensis (24.11.2017r.)

ZAJĘCIA INSTRUMENTALNE

Zbigniew Tomczak Gitara 

Styczeń 2018 Wojewódzki Konkurs Młodych Instrumentalistów- Aleksandrów Łódzki:

Duet gitar klasycznych- wyróżnienie
Zespół instrumentalny - II miejsce

ZAJĘCIA PLASTYCZNE

Anna Ozga

 

 

W roku skolnym 2017/2018 Przystąpiliśmy do:

 

3 Konkursów Plastycznych Międzynarodowych :

„ Ludzie ludziom zgotowali ten los,” „Witaj Gwiazdko Złota” – Tychy, Pisanka - Świnoujście

 

6 Konkursów Plastycznych Ogólnopolskich

„Z chlubnych kart i miejsc narodowej historii”- Tychy, „ Ja i Król Maciuś 1” – Płock,
Karta świąteczna – Pabianice, „Niezwykła postać” – Legnica, Cztery pory roku” – Częstochowa, „Kwiaty dla babci i dziadka” - Warszawa

 

3 Konkursów Łódzkich

„Jesień mimozami się zaczyna” – SP 143, „Projekt karty świątecznej” – CK GÓRNA, "Bombka – praca przestrzenna” – SP 143,

 

 

W miesiącach wakacyjnych: od 17 do 30 lipca i od 2 do 14 sierpnia, byłam kierownikiem dwóch wyjazdów z grupami plastycznymi, które uczę.

17 – 30 lipca, odbył się w Łebie kolejny Ogólnopolski Plener Plastyczny zorganizowany przez Krajowe Stowarzyszenie Pomocy Szkole, w którym uczestniczyło 100 uczniów z całej Polski, jako nagroda za wybitne osiągnięcia.

Wśród nich było 24 moich uczniów.

Oprócz programów: turystyczno – krajoznawczego, historycznego, obywatelskiego, sportowego, realizowany był tam program plastyczny, który utworzyłam i realizowałam wraz z kadrą ( w której było 6 moich absolwentów) oraz uczestnikami.

Powstało bardzo wiele pięknych prac plastycznych w różnych technikach: malowane na jedwabiu, szkle, tekturze, formy przestrzenne, szyta biżuteria sutasz, karty okolicznościowe, ilustracje do morskich opowieści i legend, jakie poznaliśmy podczas wycieczek statkiem i autokarowych.

 

Na koniec przygotowałam wystawę, nagrody i wyróżnienia, wszystko to uwiecznione na zdjęciach można oglądać na profilu Krajowego Stowarzyszenia Pomocy Szkole na portalu społecznościowym Facebook, a także naszego CZP 2.

 

2 – 14 sierpnia, to wyjazd do Bułgarii do Św. Własu ze starszą grupą wiekową oraz absolwentami naszej placówki, którzy współpracowali przy plenerze. Był to wyjazd turystyczno – wypoczynkowy, ale również tam mogliśmy poświęcić się nieco naszej pasji, jaką jest malarstwo.

 

Po powrocie z wakacji na sali wystawowej – GALERII CZP 2 zaprezentowane zostały prace uczestników tych wyjazdów plenerowych. Cieszyły się one dużym zainteresowaniem oglądających oraz rodziców uczniów.

OSIAGNIĘCIA UCZESTNIKÓW CZP NR 2 W ROKU SZKOLNYM 2016/2017


ZAJĘCIA  WOKALNE

IZABELLA SULIMA

 

Hit! Hit! Hura - telewizyjny Talent – show TVP 1

Grzegorz Szymański - doszedł do finału

 
Konfrontacje 2017 
Przegląd Artystyczny Placówek Wychowania Pozaszkolnego

Grupa Młodsza

II miejsce - Olivier Woźnicki

Wyróżnienie - Martyna Pawlicka

Grupa Starsza

III miejsce - Karolina Królasik

 Grzegorz Szymański


 
 12.05.2017- Miłosna nuta


 Wyróżnienie - Grzegorz Szymański


 26.04.2017  - Konkurs Piosenek o Łodzi  -  „Łódzkie  Skrzydła”

Kategoria 7 – 10 lat
II miejsce Martyna Pawlicka
Wyróżnienie Dunya Alrubea

 

Kategoria 10 – 13lat

Wyróżnienie Marcelina Miller
Wyróżnienie Zuzanna Kasprzak


 Wojewódzki Konkurs pieśni i piosenek patriotycznych

II miejsce - Karolina Królasik 

 
XXIV Ogólnopolski Festiwal Polskiej Piosenki lat 60 i 70 
pt. „Powrócmy do piękna w słowie i w muzyce” Wyszków  


Finalistka - Karolina Królasik

 
Konkurs Piosenki – „Najpiękniejsze polskie piosenki  - w ramach XVII Festiwalu Nauki Techniki i Sztuki w Łodzi. 


I miejsce - Karolina Królasik

 
V Festiwal Piosenki Włoskiej

 

III miejsce - Grzegorz Szymański

 

12.12.2016 Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu, Wokalny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Na świąteczną nutę”

I miejsce - Olivier Woźnicki

18.11.2016 - Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach – Ogólnopolski Konkurs Wokalny „Bajki i musicale"

II miejsce (Kategoria 8 – 11 lat) – Olivier Woźnicki
II miejsce (Kategoria 14 – 16 lat)– Karolina Królasik

 

ZAJĘCIA PLASTYCZNE

Anna Ozga

 

Konkurs na projekt karty świątecznej "Hej kolęda, kolęda"C K GÓRNA Łódź"

Wyróżnienie - Ida Zaniewska

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Karta Świąteczna" MDK Pabianice
 
Wyróżnienie - Anastazja Leszczyńska

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Słońce, woda i przygoda" MDK Rzeszów

Wyróżnienie - Laura Osada

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Na skrzydłach wyobraźni" MCK Legnica


Nagroda - Maja Zdończyk

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Na skrzydłach wyobraźni" MCK Legnica

Nagroda - Klaudia Karasek

 

Prace 11 naszych uczniów zakwalifikowane zostały do wystawy pokonkursowej w sali ekspozycyjnej Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi podczas trwania "15 Międzynarodowego Triennale Tkaniny" i można je tam oglądać do końca kwietnia 2017 roku.

 

ZAJĘCIA INSTRUMENTALNE
 
Krzysztof Wielgus Instrumenty klawiszowe
 
IX Przegląd Młodych Instrumentalistów – Aleksandrów Łódzki
I miejsce - Dominika Żytkiewicz
 
 
 
Grzegorz Guzicki Gitara
 
IX Przegląd Młodych Instrumentalistów – Aleksandrów Łódzki
II miejsce - Sebastian Sękowski
 


ZAJĘCIA JĘZYKOWE

EMILIA KRAKOWIAK JĘZYK WŁOSKI

 Uczestniczka zajęć z j.włoskiego na poziomie B1 w sesji wiosennej przystąpiła do Egzaminu Państwowego z języka włoskiego CELI2 (B1) organizowanego przez Uniwersytet dla obcokrajowców w Perugi. Czekamy na wyniki.

Relacje uczestników z ich wyjazdów do Włoch i samodzielnych zakupów biletów, zamawiania w restauracji, rezerwacji hotelu, przeprowadzanych rozmów, zwiedzania są także ich ogromnym sukcesem i motywacją do dalszego zdobywania wiedzy.

OSIAGNIĘCIA UCZESTNIKÓW CZP NR 2 W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

 

ZAJĘCIA TANECZNE

Tomasz Zieliński

 

Wojewódzki Festiwal Piosenki i Tańca "Aleksandrowska Wiosna 2016"

 

Kategoria: Zespoły taneczne:
Wyróżnienie - Zespół Taneczny - "W-Dance Junior"

ZAJĘCIA PLASTYCZNE

Anna Ozga

 

Konkurs plastyczny "Italia w moich oczach"

 

III miejsce - Karolina Siwińska

 

 

Monika Malinowska- Kabała

 

 

Konkurs plastyczny "Italia w moich oczach"

 

III miejsce - Agatka Kaczmarek

Zajęcia Wokalne

Izabella Sulima

28.05.2016 - Festiwal Piosenki Zapomnianej – Wiśniowa Góra
 
III miejsce - Karolina Królasik 

13.04.2016 - Festiwal włoski

Grzegorz Szymański - wyróznienie
 
12 – 13.04  Łódzkie Skrzydła – Konkurs Piosenek o Łodzi

Kategoria 7 – 10 lat
I miejsce - Olivier Woźnicki 
 
Kategoria powyżej 13 lat
I miejsce - Karolina Królasik
I miejsce - Grzegorz Szymański
Lawinia Lipowska - wyróżnienie
 
10.04.2016 Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Wygraj Sukces”- eliminacje


Karolina Królasik - wyróżnienie
 
9.04.2016Konkurs Piosenki „Piosenka bez granic”  
XVI Festiwalu Nauki, Techniki  i  Sztuki
 
I miejsce - Karolina Królasik
II miejsce - Grzegorz Szymański

7 – 9.04 2016VIII wojewódzki Festiwal Muzyczny 
Dzieci i Młodzieży„Pięciolinia marzeń”
 
Grzegorz Szymański - wyróżnienie

1.04. 2016 – VII Wojewódzki Konkurs Wokalny „Miłosna nuta”

Kategoria 12 – 15 lat
I miejsce - Grzegorz Szymański
 Lawinia Lipowska - wyróżnienie
 
12.03.2016 – Muzyczne Potyczki – Ozorków


Klasy I – III 
Karolina Siwińska - wyróżnienie
Kategoria gimnazjum
 II miejsce - Grzegorz Szymański
 
5.03.2016 G- Ogólnopolski Festiwal Piosenek Anny Jantar – Głowno


Kategoria do 11 lat
Aleksandra Sajnóg - wyróżnienie
 Kategoria 12 – 15
Grzegorz Szymański - wyróżnienie
 
23 stycznia 2016Konkurs kolęd  i pastorałek „Bóg się rodzi’ Ozorków
 
Kategoria I –III
Karolina Siwińska -  wyróżnienie
Kategoria IV – VI
III miejsce - Aleksandra Sajnóg
Marcelina Miller - wyróżnienie
Kategoria gimnazjum
Grzegorz Szymański- wyróżnienie

 
16.01.2016 Konkurs Kolęd i pastorałek „Płynąca kolęda” -  WODN

Kategoria- klasyI  -  III
I  miejsce - Amelia Domańska
II miejsce - Karolina Siwińska
III miejsce - Maria Wujek
 
Kategoria- klasyIV  -  VI
I  miejsce - Marcelina Miller
II miejsce - Karolina Wójcik
III miejsce - Aleksandra Sajanóg
 
Kategoria- klasy gimnazjum     
I  miejsce - Grzegorz Szymański
II miejsce - Karolina Królasik
 
 
19.11.2015- Ogólnopolski Przegląd Twórczości  Jacka Cygana
MOK Pabianice

Elżbieta Sińczak - wyróżnienie
7.11.2015- Przegląd  Piosenki Patriotycznej
„Rozszumiały się wierzby płaczące”  Miejski Ośrodek Kultury w Ozorkowie


I miejsce - Grzegorz Szymański
II miejsce - Karolina Królasik
Marcelina Miller - wyróżnienie
 
27.10.2015 - Koluszkowski Przegląd Piosenki 
 
        Grzegorz Szymański - wyróżnienie

ZAJĘCIA INSTRUMENTALNE

ZBIGNIEW TOMCZAK Gitara

Wojewódzki Przegląd Artystyczny Placówek Wychowania Pozaszkolnego - Konfrontacje - II miejsce - Konrad Truskolaski
VIII Przegląd Młodych Instrumentalistów – Aleksandrów Łódzki -

I miejsce - Łukasz Strawa
II miejsce - Kacperski Kacper
III miejsce - Zespół "4 worlds"

 

Krzysztof Wielgus Instrumenty klawiszowe

VIII Przegląd Młodych Instrumentalistów – Aleksandrów Łódzki

II miejsce - Dominika Żytkiewicz
II miejsce - Anna Kocik 

Wojewódzki Przegląd Artystyczny Placówek Wychowania Pozaszkolnego - Konfrontacje

I miejsce - Dominika Żytkiewicz
wyróżnienie - Anna Kocik

 

Grzegorz Guzicki gitara

III Przegląd Młodych Instrumentalistów – Aleksandrów Łódzki

I miejsce - Sebastian Sękowski

Wojewódzki Przegląd Artystyczny Placówek Wychowania Pozaszkolnego - Konfrontacje

I miejsce - Sebastian Sękowski

 

 

 

 

Instrumenty klawiszowe - Krzysztof Wielgus

 

  • Konkurs Młodych Instrumentalistów Aleksandrów Ł. 2015 
    • Radosław Sobczak - II miejsce
    • Dominika Żytkiewicz - III miejsce
  • Konfrontacje 2015
    • Anna Kocik i Dominika Żytkiewicz - III miejsce

 

Zajęcia plastyczne - Anna Ozga

 

2014/2015

 

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Z chlubnych kart i miejsc narodowej historii" Tychy 2014
    • Wyróżnienie Wiktoria Stec
    • Wyróżnienie Natalia Wójcik
    • Wyróżnienie Karol Korpecki

 

  • Ogólnopolski Konkurs Twórczości Dzieci i Młodzieży "Morskie Opowieści" Gdańsk 2014
    • I nagroda Martyna Łuszczyńska

 

  • Konkurs na projekt karty świątecznej "Hej kolęda, kolęda" Łódź 2014
    • III nagroda Karolina Ozga
 
  • Konkurs na plakat o tematyce ochrony własności intelektualnej Warszawa 2014
    • III nagroda Martyna Łuszczyńska

 

  • Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Kwiaty dla Babci i Dziadka" Warszawa 2015
    • II nagroda Martyna Łuszczyńska 
 
  • Wakacje 2015 to dwie wspaniałe przygody uczestników zajęć plastycznych CZP2 prowadzonych przez Panią Anię Ozga. Wyjazd do:
    • Bułgarii - starsza grupa plastyczna
    • plener plastyczny w Jastrzębiej Górze - młodsza grupa.

 

2015/2016

 

  • Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Europejskim Szlakiem Gotyku Ceglanego" Warszawa 2015
    • III nagroda Martyna Łuszczyńska

 

  • Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Pocztówka z wakacji" Warszawa 2015
    • III nagroda Martyna Łuszczyńska 

Gitara – Zbigniew Tomczak

 

Rok szkolny 2013/14

 

  • Przegląd Młodych Instrumentalistów – Aleksandrów
    • Kacperski Kacper - wyróżnienie
    • Łukasz Strawa – I miejsce

 

  • Konfrontacje – CZP nr 2
    • Łukasz Strawa – I miejsce
    • Truskolaski Konrad – I miejsce

 

 

Rok szkolny 2014/15

 

  • Przegląd Młodych Instrumentalistów – Aleksandrów
    • Kacperski Kacper- II miejsce
    • Łukasz Strawa – I miejsce

 

  • Konfrontacje – CZP nr 2
    • Kacperski Kacper- wyróżnienie
    • Łukasz Strawa – I miejsce
    • Zespół gitarowy – II miejsce

Tomasz Zieliński - Taniec Hip Hip

 

2014/2015

 

  • Konfrontacje 2014 CZP nr 2 Łódź
    • Kategoria: Zespoły taneczne: II miejsce - "W-Dance Senior"

 

  • Wojewódzki Festiwal Piosenki i Tańca "Aleksandrowska Wiosna 2014" Kategoria: Zespoły taneczne:
    • I miejsce - "W-Dance Senior"
    • Wyróżnienie - "W-Dance Junior"

 

2015/2016

 

  • Konfrontacje 2015 Czp nr 2 Łódź
    • Kategoria: Zespoły taneczne: Wyróżnienie - "W-Dance Junior"
    • Kategoria: solo i duety taneczne: I miejsce - Michał Krysiak (Hip Hop Solo)

 

  • Wojewódzki Festiwal Piosenki i Tańca "Aleksandrowska Wiosna 2015" Kategoria: Zespoły taneczne:
    • Wyróżnienie - duet taneczny Maja Sokołowska i Zofia Piesiewicz (Hip Hop Duet)

Studio Piosenki

 

  • Konfrontacje 2015 CZP nr 2 Łódź. Grupa młodsza – do 12 lat
    • II miejsce Amelia Domańska
    • Wyróżnienie Grzegorz Szymański

 Grupa starsza – powyżej 12 lat

    • I miejsce Katarzyna Piotrowska
    • Wyróżnienie Marcelina Miller

 

  • Aleksandrowska Wiosna 2015
    • Wyróżnienie Karolina Królasik

 

  • Festiwal Piosenki Włoskiej - San Sopocka Remo 2015 w CZP nr 2

Grupa najmłodsza

    • I miejsce Weronika Gajdzicka
    • II miejsce Paulina Czestkowska
    • Wyróżnienie Karolina Siwińska

Grupa najstarsza

    • I miejsce Katarzyna Piotrowska

 

  • Łódzkie Skrzydła - Konkurs Piosenek o Łodzi 2015 
    • Wyróżnienie- Marcelina Miller- grupa do 13 lat
    • III miejsce- Karolina Królasik- grupa powyżej 13 lat

 

  • Konkurs wokalny "Muzyczne Potyczki" - Ozorków
    • Wyróżnienie- Grzegorz Szymański

 

  • X Festiwal Piosenek Anny Jantar. Głowno
    • Wyróżnienie – Amelia Domańska

 

  • Konkurs piosenek o miłości - "Miłosna Nuta". Ośrodek Kultury "Górna"
    • Wyróżnienie – Karolina Królasik

 

  • Konkurs Kolęd i Pastorałem "Bóg się rodzi" Miejski Ośrodek Kultury w Ozorkowie
    • Karolina Siwińska- wyróżniene
    • Karolina Królasik- II miejsce

Osiągnięcia uczestników CZP Nr 2 w roku szkolnym 2013/2014

 

 

Aleksandrowska Wiosna - 28 maj 2014

  • Agata Osajda - wyróżnienie
 

Ogólnopolski Konkurs piosenki  "Kumak" - 10 maj  2014

  • Katarzyna  Piotrowska - wyróżnienie
 

Festiwal Piosenki Włoskiej  "San Sopocka  Remo" - 11 kwietnia  2014

  • Karolina  Królasik        - wyróżnienie
  • Katarzyna Piotrowska  - wyróżnienie
 

Konkurs piosenek o Łodzi  - "Łódzkie skrzydła" - 4 kwietnia 2014

  • Lawinia  Lipowska     - wyróżnienie
  • Maria  Wujek            - wyróżnienie

 

Konkurs wokalny "Miłosna nuta" - 22 luty 2014

  • Katarzyna Piotrowska  -  wyróżnienie

 

VI Edycja Konkursu Plastycznego "Kwiaty dla Babci i Dziadka" 2014
Uczniowie CZP nr 2 pod kierunkiem p. mgr Anny Ozgi zdobyli:

  • Ada Adler - I miejsce w kategorii 13 -16 lat.
  • Karol Korpecki - II miejsce w kategorii 13 -16 lat.
  • Julia Lasota - wyróżnienie w kategorii 13 -16 lat. 
  • Natalia Cybulska - wyróżnienie w kategorii 13 -16 lat.

 

Konkurs na projekt karty śwątecznej: "Hej Kolęda" - Ośrodek Kultury Górna
Uczennica CZP nr 2 pod kierunkiem p. mgr Anny Ozgi:
  • Natalia Wójcik - wyróżnienie
 

Międzywojewódzki konkurs kolęd i pastorałek 2014

  • Agata Osajda - III miejsce w kategorii "Gimnazjum"
  • Karolina Królasik - wyróżnienie w kategorii "Gimnazjum"
  • Justyna Kryger - wyróżnienie w kategorii "Gimnazjum"
  • Katarzyna Piotrowska - wyróżnienie w kategorii "Ponadgimnazjalnej"

 Wojewódzki Przegląd Artystyczny „Konfrontacje 2013”

  • AzjaDance - I miejsce
  • AzjaDance Junior - I miejsce
  • Smerfy - II miejcse 
  • Solo: Marta Masłowska - I miejsce
  • Solo: Ola Kruś - II miejsce

Puchar Warmii i Mazur w Tańcu Sportowym - Nidzica

  • Dance show, solo : Laura Osada - I miejsce
  • Dance show, solo: Ola Kruś - III miejsce

Festiwal Tancerzy „Złote Baletki” - Opoczno

  • Solo: Laura Osada - I miejsce
  • Solo: Ola Kruś - II miejsce
  • Solo: Weronika Podgórna - III miejsce

Ogólnopolski Przegląd Taneczny „Taneczne Pejzaże” - Góra Kalwaria

  • Azja Dance - II miejsce - "Srebrny Prejzaż"
  • Duet: Ola Kruś i Marta Masłowska - III miejsce (12-15 lat)
  • Duet: Roksana Karska i Ola Kruś - III miejsce (+16 lat)

Mistrzostwa Polski w Tańcu Sportowym

  • Azja Dance - I miejsce (formacje fantasy show, kat. juniorzy)
  • Laura Osada - podwójne złoto w kat. młodzików
  • Duet: Marta Masłowska i Weronika Podgórna - III miejsce (kat. juniorzy młodsi)
  • Duet: Ola Kruś i Roksana Karska - III miejsce (kat. młodzieżowcy)

Osiągnięcia uczestników CZP Nr 2 w roku szkolnym 2011/2012

D-dance - I miejsce w Mistrzostwach Polski w Tańcu Sportowym 2011 w kategorii Formacje Dance Show - Młodzieżowcy

AzjaDance - I miejsce w Wojewódzkich Konfrontacjach 2011

AzjaDance - I miejsce w Mistrzostwach Polski w Tańcu Sportowym 2011 w kategorii Formacje Dance Show Fantasy - Juniorzy

Natalia Kotarba ( reprezentantka grupy AzjaDance) - I miejsce z Mistrzostwach Polski w Tańcu Sportowym 2011 w kategorii     Dance Show Solo- Młodzicy

HIP HOP W-DANCE senior - I miejsce w Aleksandrowskiej Wiośnie 2011

HIP HOP W-DANCE senior - II miejsce w Konfrontacjach 2011

HIP HOP W-DANCE junior + junior młodszy – III miejsce w Konfrontacjach 2012

HIP HOP W-DANCE senior + junior - II miejsce w Konfrontacjach 2012

 

Osiągnięcia uczestników CZP nr 2 w roku szkolnym 2010/2011

 

1.W kategorii recytatorskiej (prowadzenie p. Krystyna Korcz)

  • JAKUB PAWLAK - Nagroda Lokomotywyw w XXVI Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim Literatury Współczesnej - Ostrowiec Świętokrzyski 2010r.
  • JAKUB PAWLAK - Nagroda Mistrzowska w kategorii Poezji śpiewanej w XXVI Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim Literatury Współczesnej - Ostrowiec Świętokrzyski 2010r.

2. W kategorii tanecznej

  • Zespół taneczny D_DANCE (prowadzenie p. Dorota Leszczyńska) - GRAND PRIX - XIV Otwartego Turnieju Tańca Dyskotekowego i Hip - Hop o Nagrodę Prezydenta Miasta Radomska 2010
  • Zespół taneczny D_DANCE - I miejsce - XIV Otwartego Turnieju Tańca Dyskotekowego i Hip - Hop o Nagrodę Prezydenta Miasta Radomska 2010
  • Zespół taneczny D_DANCE - I miejsce w Mistrzostwach Polski w Tańcu Sportowym 2010 w kategorii Formacje Dance Show - Młodzieżowcy
  • Zespół taneczny D_DANCE - III miejsce w Mistrzostwach Polski w Tańcu Sportowym 2010 w kategorii Mini Formacje Dance Show - Juniorzy
  • Zespół taneczny D_DANCE - III miejsce w Mistrzostwach Polski w Tańcu Sportowym 2010 w kategorii Mini Formacje Dance Show - Młodzieżowcy
  • Duet taneczny: Tomaszewska Marta, Chmielewska Karolina - IV miejsce w Mistrzostwach Polski w Tańcu Sportowym 2010 w kategorii Dance Show Duety - Juniorzy
  • Duet taneczny: Świątek Sandra, Pietrzykowska Roksana - V miejsce w Mistrzostwach Polski w Tańcu Sportowym 2010 w kategorii Dance Show Duety - Juniorzy
  • Duet taneczny: Duraj Martyna, Jakubiec Dominika - VII miejsce w Mistrzostwach Polski w Tańcu Sportowym 2010 w kategorii Dance Show Duety - Juniorzy
  • Duet taneczny: Tomaszewska Natalia, Kowalczyk Katarzyna - VII miejsce w Mistrzostwach Polski w Tańcu Sportowym 2010 w kategorii Dance Show Duety - Juniorzy Młodsi

 

Osiągnięcia uczestników CZP Nr 2 w roku szkolnym 2009/2010

 

1.W kategorii recytatorskiej (prowadzenie p. Krystyna Korcz)

  • JAKUB PAWLAK - nagroda w kategorii poezji śpiewanej w XXV Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim Literatury Współczesnej - Ostrowiec Świętokrzyski X-2009r.
  • JAKUB PAWLAK - III nagroda w XXV Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim Literatury Współczesnej - Ostrowiec Świętokrzyski X-2009r.
  • JAKUB PAWLAK - I miejsce w kategorii poezji śpiewanej w XXV Ogólnopolskim Turnieju Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej im. Skamandrytów - Połczyn Zdrój XI-2009r.
  • JAKUB PAWLAK - I miejsce w kategorii poezji śpiewanej w IV Turnieju Recytatorskim Sztuki Europejskiej - Łódź XII-2009r.
  • JOANNA KOTOWSKA - II miejsce w kategorii poezji śpiewanej w IV Turnieju Recytatorskim Sztuki Europejskiej - Łódź XII-2009r.
  • JAKUB PAWLAK - II miejsce w kategorii recytacji w IV Turnieju Recytatorskim Sztuki Europejskiej - Łódź XII-2009r.
  • JAKUB PAWLAK - I miejsce w kategorii poezji śpiewanej w Wojewódzkim Turnieju Recytatorskim Literatury Satyrycznej - Ozorków III-2010r.
  • JAKUB PAWLAK - II miejsce w kategorii recytacji w Wojewódzkim Turnieju Recytatorskim Literatury Satyrycznej - Ozorków III-2010r.
  • JAN GROBLIŃSKI - I miejsce w kategorii recytacji w Wojewódzkim Turnieju Recytatorskim Literatury Satyrycznej - Ozorków III-2010r.
  • JAKUB PAWLAK - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim w Łodzi w Eliminacjach Wojewódzkich - IV-2010r.

2. W kategorii tanecznej i wokalnej

  • Zespół taneczny ABRABEST - III miejsce w konkursie Złote Baletki Opoczno
  • Zespół taneczny ABRABEST - II miejsce w konkursie Wiosna Aleksandrowa
  • Zespół taneczny AZJA DANCE - I miejsce w konkursie Wiosna Aleksandrowa
  • Zespół taneczny D_DANCE senior - II miejsce w Eliminacjach do Mistrzostw Polski Mini Formacje
  • Duet taneczny: Karolina Chmielewska, Marta Tomaszewska - V miejsce w Eliminacjach do Mistrzostw Polski
  • Zespół taneczny D_DANCE junior- Eliminacje do Mistrzostw Polski :
    • Formacja Bomba - I miejsce
    • Mini Formacja - I miejsce
  • Zespół taneczny D_DANCE junior- Eliminacje do Mistrzostw Polski w Nidzicy:
    • Mini Formacja - I miejsce
  • Duet taneczny: Natalia Tomaszewska, Katarzyna Kowalczyk Eliminacje do Mistrzostw Polski w Nidzicy - II miejsc
  • Gałkiewicz Justyna - II miejsce w konkursie Wiosna Aleksandrowa w kategorii Soliści Wokaliści
  • Frankowska Marta - I miejsce w konkursie Wiosna Aleksandrowa w kategorii Soliści Wokaliści
  • Zespół taneczny PLAY GIRLS SCREW - I miejsce w konkursie Wiosna Aleksandrowa