Sopocka

Plan zajęć na rok 2019/2020

 ZAJĘCIA  WOKALNE 

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

 

IZABELLA SULIMA

13:45 - 14:30

14:30 - 15:15

15:30 - 16:15

 

"nowa sala"

                   

14.00 – 14.45

14.45 – 15.30

15.45 – 16.30

16.30 – 17.15

17.15 – 17.45 (2/3)

17.45 – 18.30 (zespół)

18.30 – 19.15 (zespół)

"nowa sala"

12.00 – 12.45

12.45 – 13.30

13.30 – 14.15

14.30 – 15.15

15.30 – 16.15

"nowa sala"

14:00 - 14:45

14:45 - 15:30

15:30 - 16:15

16:30 - 17:15

17:15 - 18:00

18:15 - 19:00

"nowa sala"

 

 

ADAM TOMACZAK

14.30 – 16.05

sala 8

17.00 – 17.45

sala 9

 

 

 

 

 

ANDRZEJ RYCHLICKI-KICIOR

15:15 - 19:20

sala 5

 

15:20 - 15:50

18:35 - 19:05

sala 5

15:50 - 16:35

17:15 - 19:20

sala 5

 

10:30 - 12:25

sala 5 

 

 

CHÓR "REBELOVE"

 

 

 

20:00 - 22:00

sala widowiskowa

 

20:00 - 22:00

sala widowiskowa

     

JERZY LIBICKI

"WRZOS"

 

15:00 - 15:45

 

 

     

 

 

 

 

 

     

 

 

ZAJĘCIA INSTRUMENTALNE

 

 Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

KRZYSZTOF WIELGUS

Pianino
Keyboard

 

14.30 – 15.15

15.15 – 16.00

16.10 – 16.55

16.55 – 17.40

17.50 – 18.35

18.35 – 19.20

nowa sala

 

14.00 – 14.45

14.45 – 15.30

15.40 – 16.25

16.25 – 17.10

17.20 – 18.00

nowa sala

 

 

14.50 – 15.35

15.35 – 16.20

16.30 – 17.15

17.15 – 18.00

nowa sala

8.50 – 9.35

9.35 – 10.20

10.30 – 11.15

nowa sala

 

JERZY LIBICKI

Saksofon, flet,
klawiszowe

 

14:00 - 20:20

sala 5

 

 

 

14:15 - 18:40

sala 5

 

GRZEGORZ GUZICKI

Gitara

 

14.00 – 14.45

14.45 – 15.30

15.40 – 16.25

16.25 - 17.10

17.10 – 17.55

18.00 - 18.45 

sala 9

 

 

14.00 – 14.45

14.45 – 15.30

15.40 – 16.25

16.25 - 17.10

17.10 – 17.55

sala 9

14.00 – 14.45

14.45 – 15.30 

15.40 – 16.25

16.25 – 17.10

17.10 – 17.55

sala 9

14.45 – 15.30

15.30 – 16.15

16.25 -  17.10

17.10 – 17.55

sala 9

9.00 – 9.45

9.45 – 10.30

10.40 – 11.25

11.25 – 12.10

sala 9

ZBIGNIEW TOMCZAK

Gitara

16.35 – 17.20

sala 8

15.45 – 16.30

16.35 – 17.20

17.25 – 18.10

18.15 – 19.00

19.05 – 19.50

sala 8

 

16.35 – 17.20

17.25 – 18.10

18.15 – 19.00

sala 8

15.45 – 16.30

16.35 – 17.20

17.25 – 18.10

18.15 – 19.00

19.05 – 19.50

sala 8

 

ANDRZEJ RYCHLICKI-KICIOR

Pianino

   

 

14.50 – 15.20

16.00 – 18.30

sala 5

 

15.00 – 15.45

16.40 – 17.10

sala 5
   

ADAM TOMCZAK

Gitara

13.40 – 14.25

sala 8

14.30 – 15.15

17.50 – 18.35

sala 9

13.45 – 16.15

sala 8

14.30 – 16.05

sala 4

   

 

ADAM TOMCZAK

 

Panino

 

 

13.00 – 13.40

16.10 – 16.55

sala 8
 

15.20 – 16.05

17.00 – 17.45

sala 9
 

13.40 – 14.25

sala 4
   

Powrót

 

ZAJĘCIA   PLASTYCZNE

 

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

 

ANNA OZGA

 

plastyka

 

 

 

 

 

16.00 – 16.45

16.50 -17.35

17.40 – 18.25

18.30 – 19.15

II – VIII kl. SP

 

Sala 6

 

 

16.00 – 16.45

16.50 – 17.35

dzieci  5 lat – II klasa SP

17.40 – 18.25

18.30 – 19.15

19.20 – 20.05

20.10 – 20.55

dorośli

Sala 6

 

16.00 – 16.45

16.50 – 17.35

17.40 – 18.25

18.30 – 19.15

II – VIII kl. SP

 

Sala 6

 

9.00 – 9.45

9.50 – 10.35

10.40 – 11.25

11.30 – 12.15

 

VII – VIII kl. SP

liceum

 

Sala 6

Powrót

KINO,  ZAJĘCIA FILMOWE, FOTOGRAFICZNE

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

 

MARCEL SZYTENCHELM

KINO    

 

 

 

 

 

 

 

 

18:00 - 20:00

przeprowadzenie dyskusyjnego klubu filmowego

 

 

KAROL WYSZNACKI

FILM - FOTOGRAFIA

 

 17:00 - 20:00

Zajęcia filmowe

 

17:00 - 20:00

Zajęcia fotograficzne

 

 

Powrót

 

ZAJĘCIA JĘZYKOWE

 

 


Poniedziałek
 

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

 

 

 

EMILIA KRAKOWIAK

Język włoski


 

 

 

14:15 - 15:45

(seniorzy - kont.)

   

14:00 - 14:45

indyw. sala 4

 

15:10 - 15:55

(dzieci-podst. )

 

 

 

14:50 - 15:35

(indyw)

Sala 4

 

16:00 - 16:45

(indyw.)

 

 

15:55 - 16:55

(indyw.)

16:20 - 17:20

(indyw.)

 

 

17:00 - 18:30

(dorośli - począt.)

 sala 8

 

17:00 - 18:30

(dorośli - kont.)

17:25 - 19:25

dorośli podst.

   

18:35 - 20:05

(dorośli - kont.)

Sala 8

 

18:35 - 19:20

(dzieci - kont.)

Sala 4 

18:30 - 19:30

dorośli - kont.

sala 4

 

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

 

BLANKA
KRAKOWIAK 

język hiszpański

 

 

 

16:00 - 17:00

grupa dzieci początkujących

 

 

 

 

 

 

17:05 - 18:05
dzieci początkujący

(kl I-III) 

 

 

 

17:00 - 18:00
dzieci kont. (III rok)

 

 

 

18:10 - 19:10

dzieci kont. (II rok)

 

 

 

18:05 - 19:05
dorośli - kont. (II rok)

 

 

 

19:15 - 20:15

dorośli kont. (III rok)

sala 4 ul. Sopocka

 

 

 

19:10 - 20:10
dorośli początkujący 

motodrom

 

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

GRAŻYNA BUSSE

język niemiecki
seniorzy 

10:15 - 11:15

         

 

 

Poniedz.

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

JOGA

 

9:00 -10:00

 

 

18:40 -19:40

Grupa III

9:30 - 10:30

Grupa II

 

 

ZAJĘCIA FITNESS

 

 

19,00-20,00

 

 

 

 

Powrót

 

ZAJĘCIA SPORTOWE

                        

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

 

MAŁGORZATA JANICKA

Rytmika

Zumba

 

17.00 – 17.30
rytmika – dzieci młodsze 

17.35 – 18.20
rytmika – dzieci starsze

 

17.00 – 17.30
rytmika – dzieci młodsze 

17.35 – 18.20
rytmika – dzieci starsze

   
 

18.30 – 19.30
solo latino


19.35 – 20.35
zumba

 

18.30 – 19.30
solo latino


19.35 – 20.35
zumba