Zjednoczenia

ZAJĘCIA ul. ZJEDNOCZENIA 1

                        

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

 

 

 

 

   

 

 

 

K.S AZJA DANCE

 

 

 

JOANNA MAŁEK


taniec 

 

 

PIOTR MIELCZAREK

 
akrobatyka 

 

14:00 - 16:00

zajęcia dla solistek 

______________

16:00 - 17:00

akrobatyka dla zawodniczek 

______________

16:00 - 17:00
taniec

17:00 - 18:00
akrobatyka

 

gr. Pozytywki

______________

17:00 - 18:30
taniec

18:30 - 19:30
akrobatyka

 

gr. Junior 

______________

18:30 - 20:00
taniec

 

gr. Senior

14:30 - 15:30

zajęcia dla solistek 

______________

15:30 - 17:30

Nowa Grupa
4-6 lat
(taniec i akrobatyka) 

______________

15:30 - 16:30
akrobatyka

16:30 - 17:30
taniec 

Nowa Grupa
6-8 lat 

______________

17:30 - 18:30
taniec

18:30 - 19:30
akrobatyka 

 

gr. Smerfetki
(kontunuacja grupy 6-8 lat z zeszłego roku) 

_______________

17:30 - 18:30
akrobatyka

18:30 - 19:30
taniec

 

gr. Bąbelki

_______________

Zajęcia dla solistek 

 

14:00 - 16:00

zajęcia dla solistek 

_______________

16:00 - 17:00
taniec

nowa grupa
6-8 lat 

_______________

16:00 - 17:00
akrobatyka

17:00 - 18:30
taniec


gr. Kids 

 _______________

17:15 - 18:30
akrobatyka

18:30 - 19:30
taniec


gr. Pozytywki 

_______________

 

19:30 - 20:30

 akrobatyka dla zaawansowanych 

 

 

14:00 - 16:00

zajęcia dla solistek

__________________

16:00 - 17:00
taniec

Nowa Grupa
4-6 lat

__________________

16:00 - 17:00
akrobatyka

17:00 - 18:00
taniec


gr. Smerfetki
(kontynuacja grupy 6-8 lat z zeszłego roku)

__________________

17:00 - 18:00
akrobatyka

18:00 - 19:00
taniec

 

gr. Bąbelki

__________________

Zajęcia dla solistek 

 

14:00 - 16:00

zajęcia dla solistek

_______________

16:00 - 17:30
taniec

17:30 - 19:00
akrobatyka


gr. Kids 

_____________

16:30 - 17:30

akrobatyka dla zawodniczek 

_____________

17:30 - 19:00
taniec

19:00 - 20:30
akrobatyka


gr. Junior 


 

_____________

 

 

 

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

 

Tomasz Zieliński

 akrobaryka 

 

18.30 – 19.30 

 

 
 19.00 – 20.00

19.00 – 20.30

   

 

Piotr Mielczarek

akrobatyka

 

18.30 – 19.30

  19.00 – 20.00   17.30 – 18.30  

 

MAŁGORZATA TURAŁA

AEROBIK
 

 

17.00 – 18.00

zajęcia ruchowe dla seniorów 

19.00 – 20.00

fitness dla dorosłych

19.30 – 20.30

YOGA - dorośli

 

 

 

19.00 – 20.00

fitness dla dorosłych 

 

 

 

 

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota 

Powrót